Kiba
#1
Wink 
[Image: 157.jpg]
U preizgrađenom svetu, mladi Zed sanja o slobodi i o vratima. Dok je bežao od vlasti u svom svetu, biva transportovan na potpuno drugačije mesto, u svet prirode umesto mašina. Tamo upoznaje mladu devojku Roju i saznaje da je Bacač Šardova. Može da baca Šardove i kontroliše "Duhove". Zed nije znao da je njegov najbolji prijatelj Noa takođe doputovao u novi svet. Noa i Zed počinju da se upliću u "puteve" njihovog novog sveta, dok uče svoje nove sposobnosti.

Meni je kiba solidan anime zanimljiv posebno mi je zanimljiv glavni lik kao i desavanja u animeu,crtez i sve ostalo Smile.Malo mi se ne svidja sto cesto neko nekog posece, a ne bude ni kapi krvi mada anime sve u svemu je dobar i proporucujem ga svima koji nisu gledali Smile.
Kako se vama cini ovaj anime dobar ili los zbog cega i zasto? Smile
   [Image: 9aaa3d0dedce91097f10ea19853a3a90_480.jpg]
Reply
#2
Kada zapocinjes temu o nekom anime-u stavi kratki opis i sliku.
[Image: forumrulesi.gif]
Reply
#3
Evo sve sam odradio kako si rekao Smile.Pa da cujem kako vam se cini ovaj anime?Smile
   [Image: 9aaa3d0dedce91097f10ea19853a3a90_480.jpg]
Reply
#4
Krenuo i dropovao sam ga na 2. epizodi prica imala potencijal ali mi nekako sve izgledalo mng decije.Ali mi se mng svidja opening kao da sam tu pesmu negde cuo pre gledanja animea
http://www.youtube.com/watch?v=VJO3F-gkJdk
Reply
#5
Secam se da mi se anime mnogo svideo kad sam ga gledao davno. Ima dobru muziku, dobro dizajnirane likove, lepe lokacije i dobru atmosferu.
Anime ima nekih mana. Secam se da sam imao nesto protiv toga kako su uvedeni negativci...
Kad sam video kako se pozivaju cudovista nisam mogao, a da ne pomislim na Pokemon. XD

(2011-09-26, 20:53)Zero1 Wrote: Krenuo i dropovao sam ga na 2. epizodi prica imala potencijal ali mi nekako sve izgledalo mng decije.Ali mi se mng svidja opening kao da sam tu pesmu negde cuo pre gledanja animea
http://www.youtube.com/watch?v=VJO3F-gkJdk

Pesma se cesto javlja na anime online radijima i raznim kolekcijama anime pesama, tako da je moguce da si na tim mestima naisao na pesmu.
Koliko se secam, negde kasnije prica postaje mnogo mracnija.
Reply
#6
Zbog tog pokemon stila sam mislio da je decije uradjen.
Reply
#7
Meni ja ova serija bila skroz kul i prijatna za odgledati, a bogme i prevoditi, mozda cak i jedina serija od odgledanih/prevedenih koju sam gledao tri puta, ne zato sto mi je bila toliko dobra vec zbog prevodjenja, sredjivanja i doradjivanja kasnije XD
---------------------

Glava AO porodice  Whistling
Reply
#8
Ekstra je anime posebno volim zeda bas je ekstra lik i slazem se opening je mnogo dobar kao i ending 1.Eto jedina mana mi je sto u borbama nema krvi.
   [Image: 9aaa3d0dedce91097f10ea19853a3a90_480.jpg]
Reply
#9
Odlican naslov mada su mnogi odustali od gledanja na pocetku jer anime deluje kao da je kids stuff ali kasnije postaje dosta ozbiljnije i mracnije...i drago mi je sto nisam odustao na pocetku kao mnogi. A da ne zaboravim i OST je odlican Anime
Reply
#10
Staviću da se skida Big Grin
U zadnje vreme uglavnom gledam anime samo sa domaćim prevodom Smile
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)