Hitman the Movie
#1
Malo pre o Robotechu, a sada Hitmanu, bas je Holivud prso ne mislite li tako!?!?!?!?!

http://www.gametrailers.com/player/userm...77071.html
[Image: 76561198078674713.png]
Reply
#2
Ah, za tu vijest već dugo znam.
Dobra je vijest da ne režira Uwe Boll.
A loša da neće ipak glumiti Jason Stantham koji bi bio najbolji za tu ulogu jer je morao glumiti u novom filmu uwe bolla Dungeon siege...
[Image: harpy211.png]
Reply
#3
Koliko ja znam Boll sada radi i na Far Cry-u...loshe, loshe...
Reply
#4
Covek rezira takve treseve od filmova da je to neverovatno, kako mu da sada nisu zabranili da se time bavi to mi nije jasno?

Skoro sam gledao neki film gde Rusija i Kina ratuje protiv kao severne koalicije , ako se ne varam glavnog negativca glumi Majlk Jork, koji se na kraju pretvori u djavola.....
[Image: 76561198078674713.png]
Reply
#5
A jebi ga, ne mogu mu zabraniti. A kompanije za igre mu prodaju licencu, a on snima filmove da bi zaradio za strane, radi nekakvih zakona u njegovoj zemlji.
Ah, far cry, istina, uskoro će i bloodrayne 2, western akcija (a kada se samo sjetim one izvrsne scene apokalipse u drugom dijelu igre). A najgore je što će snimati i starcraft s Ericom Robertsom.
[Image: harpy211.png]
Reply
#6
Breateeeee, nadajmo se da ce nauciti da pravi filmove..
[Image: 76561198078674713.png]
Reply
#7
Ako koga zanima, snima se i remake street fightera.
[Image: harpy211.png]
Reply
#8
ma nije street fighter street fighter bez van dama Big Grin Big Grin Big Grin
---------------------

Glava AO porodice  Whistling
Reply
#9
Ne moze, Van Dama neko napucao, pa mu iskocila ona cvoruga na glavi, koja mu je sve veca sto je stariji, a i mislim da mu je engleski nazadovao. Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
[Image: 76561198078674713.png]
Reply
#10
GoKu Wrote:Breateeeee, nadajmo se da ce nauciti da pravi filmove..

Djaba se nadas taj nece ni za 100god nauciti da snima ''dobre'' filmove.
A sto se tice Hitmana iskreno mi se Sad izbor glavnog glumca Timothy Olyphanta za ulogu Agenta 47 Sad
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)