Hungry Heart: Wild Striker anime
#1
[Image: 62632.jpg]

Info:

AniDB
ANN
Wikipedia

Quote:Kanou Kyosuke, a 16 years old boy, is our central character. He used to be a good soccer player in a junior high school, however he has decided not to play soccer anymore... because of his older brother, Seisuke. The inferior complex against Seisuke refrains Kyosuke from soccer...
When he is in the first year of a high school, his destiny suddenly starts to move again... By accident, he becomes a coach of a female soccer club. And this event reminds him of how much he still loves soccer. Kyosuke decides to join a soccer club to play soccer again. Playing soccer in the team and meeting various attractive people, Kyosuke grows up to be a great soccer player as well as an independent adult.

Komentar:

Kao velikom ljubitelju anime-a i sporta to jest fudbala ovaj anime naslov mi je odlicno legao i bas mi je prijala celokupna radnja ovog anime-a. Animacija nije bas na visokom nivou, ali mi to nimalo nije zasmetalo kod ovog naslova. Dok su glasovi odlicni, ali je pozadinska muzika mogla i morala biti bolja i to barem da bude dobra kao uvodna pesma koja je solidna. Sama radnja ovog anime-a mi nije bila losa, jer sam veliki ljubitelj sportskih anime-a i to pogotovo fudbalskih, a posebno mi se svidelo sto su na momente ubacili poznate timove, kao sto su Milan i Ajax. Ali ipak veoma mi se svidela prica izvan terena i to posebno za vreme letnjeg kampa, dok su likovi simpaticni i odlicno razvijeni, a posebno glavni lik Kanou Kyousuke koji je legenda i uvek je uspeo da me nasmeje ili iznenadi. Mozda se nekima nije svideo kraj ovog anime-a, ali meni se bas svideo ovakav zavrsetak. Sve u svemu veoma sam uzivao u ovom naslovu i ovo je sigurno za sada jedan od mojih 10 omiljenih anime-a.

Komentar?

P.S. Ovaj anime uopste nije narocito realan, jer su utakmice naivne, golovi skoro nemoguci i slicno.
Reply
#2
Meni jedan od boljih koji ima veze s nogometom, istina da su kad i kad malo pretjerali, ali likovi su ok odradjeni. Animacija na pocetku pocinje dosta lose, ali kako se odmice se dosta poboljsa. A i to je rad Takahashi Yoichi-a autora Captain Tsubasa.
[Image: forumrulesi.gif]
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)