Counter-Strike: Global Offensive
#1
Sigurno ste već čuli

Valve je odlučio da osveži staru dobru Counter-Strike franšizu, te obećavaju da će se uskoro pojaviti Counter-Strike:Global Offensive.

[Image: capsule_467x181.jpg]

Igra će imati nove mape, nove likove i naoružanje. Stari igrači, ipak, neće biti zapostavljeni, jer igra donosi nove verzije starih dobrih mapa (de_dust i sl.). I bilo je krajnje vreme da ga malo zanove, a više pojedinosti doznaćete ovde.


http://www.youtube.com/watch?v=tN93xXfew...r_embedded

Šta vi očekujete od novog CS-a?
[Image: 2jb1apz.jpg]
Reply
#2
Ja mislim da ce se ovo slabo igrati (ipak klinci uglavnom u igraonici igraju). Ostatak sveta ce igrati Battlefield, Call of Duty i Halo :3
[Image: 76561198041329936.png]
Reply
#3
Facelift + po koja minimalna izmena.Mogli su bar zvuk kod glasovnih komandi da malo izmene a ne da ga bukvalno prekopiraju.
Jedina zanimljivost je sto ce biti cross over medju platformama.
Reply
#4
(2011-09-02, 12:57)ZetaZaku Wrote: Ostatak sveta ce igrati Battlefield, Call of Duty i Halo :3

CS 1.6 + CS:S imaju više igrača nego svi serijali COD + svi serijali BF zajedno...

Sam CS:S ima više igrača od svih serijala COD zajedno. O BF serijalu da i ne pričam...

Stavr je u tome što se oko CS ne pravi hajp kao oko COD MW3 i BF3, njima hajp ne treba i da troše po 300 miliona $ na reklamnu kampanju (BF3).
Reply
#5
COD2 je imao bolji gameplay od CS:S. Black Ops je bog za CS:S. Ljudi koji igraju CS nikad nisu ni igrali drugi FPS.
[Image: 76561198041329936.png]
Reply
#6
Sve posle COD WAW je teško piiiiiiiiiii. Govorim za MP, SP me ne intresuje.

80-90% COD igrača su fanboys klinci koji ništa osim COD-a nisu videli...
Problem je što se COD non stop štancuje i nije kompetativna igra. Kako i može biti kompetativna igra kada svake godine izlazi novi deo i stari se zaboravlja. To lepo govori i cifra aktivnih igrača. CS:S ima dnevno više aktivnih igrača od COD MW, MW2, BO (WAW je što se tiče MP mrtva igra sa manje od 1000 igrača, isto važi i za COD2) zajedno.

Ovaj CS:GO se ne pravi da bi se dogodine već štancao novi deo. Sada ga naprave i sledećih 5-6 godina će na njemu da bude fokus pa se tek onda pravi novi deo.
Reply
#7
Prave nove delove sa razlogom. Pare, poboljsan gameplay i noviteti. Igraci koji su igrali CODMW2 su presli na BO i sad ovi koji igraju BO ce preci na MW3. Niko nista ne gubi, igra postaje bolja. Na drugoj strani CS se ne menja i ostao je do skoro igra sa jako losim gameplayom. Novi ce sigurno imati dobar gameplay, al dzabe, ovi klinci koji to sad igraju, igrace i dalje. Al realno, slabo poznajem ljude van Srbije koji igraju Counter. U Srbiji nisu toliko popularne konzole kao i kupovina originala. Svi igraju pirate, pa logicno da se uvate za Counter koji igraju u igraonici. COD MP na piratskom serveru nije isto sto i na originalnom.
S obzirom da je COD2 imao bolji gameplay od CS, nema potrebe naglasavati koliko je puta bolji gameplay novih COD od CS (gde lik jos uvek ne moze da trci ako se ne varam). CS uglavnom igraju ljudi koji nemaju para ili ne zele dati 60e za dobru igru, pa uzmu losu za 10e. Novi CS ce biti skup kao i CODMW3, BF3, novi Halo itd.
[Image: 76561198041329936.png]
Reply
#8
nikad nisam igrao CS, tako me i ovo ne privlači. mda sve MP pucačine se svode na isto (osvoji zastavu, deathmatch isl). CoD: WaW je odličan jer ima coop mod, kao recimo R6 Vegas/V2
Reply
#9
Imam originale od FPS: BF2, TF2, CS: S, COD: MW1, COD: WAW, kupio sam BF BC2 jer COD MW2 nije imao dedi servere... Sprem BF: BC2 i COD: MW2 i COD: BO su smešni...

COD postaje sve bolji i bolji o.O Molim te ne lupaj gluposti. Svaki novi donosi sve debilnije i debilnije kill streakove, igru ko da prave za maloumnike. Non stop štancaju naravno zbog para. Svaki novi deo treba da se nazove samo map pakom jer to i jeste. Ništa se ne menja u mehanici igranja. Samo donose nove MP mape i malo bolju šminku, ali to fanboysi ne vide.

Svi COD-ovi od 2 dela imaju isti engine samim tim i isti gameplay. Jedino grafiko budže i još po neku nebitnu sitnicu... Dati 60e za dobru igru, da naravno za BF3 za smeća iz COD serijala nikako!

Valve ipak ima obraza nije kao Activision da svake godine napravi 10 novih MP mapa, malo popravi šminku i to prodaje kao novi deo.

Što se tiče da su svi prešli sa MW2 na BO. Obe igre imaju dnevno isto igrača ~25 000. Toliko o tome da je svaki novi deo bolji i inovatniji, jebeni map pack a ne novi deo.

EDIT
Ovo je CS:GO tema ako hoćeš da pričamo o COD otvori novu temu.
Reply
#10
jeste off, ali moram da kažem: sunce ti bacio si brdo para na nešto što ne voliš. svaka čast
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)