Mawaru Penguin Drum
#1
[Image: mawaru-penguin-drum.jpg]

Bolesnu devojku po imenu Himari Takakura spasio je od smrti čudan duh koji boravi u šeširu u obliku pingvina. Međutim, u zamenu za produženje njenog života, duh zahteva da Himarina braća, Kanba i Shoma, nađu predmet poznat kao pingvin bubanj uz pomoć čudna tri pingvina koja su vidljiva sam njima. Anime je veoma zanimljiv. Isto i likovi su veoma zanimljivi. Vredi pogledati Big Grin
[Image: psv9.jpg]
Reply
#2
Imaš problema sa linkovima slika Smile
"Your foe is well equipped, well-trained, battle-hardened. He believes his gods are on his side. Let him believe what he will. We have the tanks on ours." Joachim Pfeiff, 14th Krieg Armored

"Some may be able to avoid the judiciaries of the Adeptus Arbites, fewer may be able to face off against the Imperial Guard and the Adeptus Astartes, but let it be known that none can stand against the Officio Assassinorum."
Reply
#3
(2011-08-29, 21:34)Dream Omen Wrote: Imaš problema sa linkovima slika Smile

Zasto, jel se slika ne vidi ili....?
[Image: psv9.jpg]
Reply
#4
Nevidi se
"Your foe is well equipped, well-trained, battle-hardened. He believes his gods are on his side. Let him believe what he will. We have the tanks on ours." Joachim Pfeiff, 14th Krieg Armored

"Some may be able to avoid the judiciaries of the Adeptus Arbites, fewer may be able to face off against the Imperial Guard and the Adeptus Astartes, but let it be known that none can stand against the Officio Assassinorum."
Reply
#5
Nemoguce, meni se slika vidi. Al dobro sada cu ja to prepraviti.

Edit:
@ Dream - sada je li se vidi, prvu sliku sam povukao sa anidb, pa moguce zbog toga da je nije prikazao.
[Image: psv9.jpg]
Reply
#6
Sada je OK Smile
"Your foe is well equipped, well-trained, battle-hardened. He believes his gods are on his side. Let him believe what he will. We have the tanks on ours." Joachim Pfeiff, 14th Krieg Armored

"Some may be able to avoid the judiciaries of the Adeptus Arbites, fewer may be able to face off against the Imperial Guard and the Adeptus Astartes, but let it be known that none can stand against the Officio Assassinorum."
Reply
#7
Ne prikazuje slike sa ANN-a i AD-a. Big Grin

Gledao sam do pete epizode i serija me (za sada) oduševljava. @_@ Likovi koji su bili zaslužni za Utenu rade Penguindrum i mogu se primetiti neke sličnosti.
Ako nastave ovako, biće ovo (još jedan) vrlo ozbiljan kanidat za epitet animea godina. @_@
Reply
#8
Bio sam prinuđen da pogledam prvu epizodu igrom slučaja, doduše RAW XD Čekam da izađe do kraja pa se bacam na gledanje, deluje zanimljivo i hvale ga. Doduše nekako mi je random sa svim tim pingvinima, kao da više ne znaju šta će da prave ~
Sledeće sezone da očekujem žirafe i predmet poznak kao žirafija gitara?
Reply
#9
(2011-08-30, 00:16)Raph95 Wrote: Doduše nekako mi je random sa svim tim pingvinima, kao da više ne znaju šta će da prave ~

Ti pingvini su nenormalni XD, svaki je opicen na svoj nacin... kada budes pogledao vise epizoda videces koliko su zabavni Big Grin

@ Sagara - Meni je anime extra, svaka epizoda mi je bila zanimljiva, puna misterije i uvek me je nasmeju, pogotovo crazy pingvini. Isto su mi zanimljivi i drugi trio, Ringo, Tabuki i njegova devojka, ne zna se ko je ludji XD.
[Image: psv9.jpg]
Reply
#10
Odgledao sam ovaj anime sinoc do kraja, tacnije da se ispravim, naterao sam se da odgledam ovaj anime, na anidb svi pisu kako je genijalan i tako dalje, izuzev art koji je u neku ruku zanimljiv zaista ne kontam ama bas nista u ovom animeu, glup sam ko .... posto zaista ne kontam poentu ovog animea, ako se iko divi ovome i smatra da je omg epic molim vas pojasnite mi u cemu je fora, takodje u cemu je fora onog endinga? Imam zilion pitanja u vezi ovog animea, tacnije zilijardu nedoumica, ali prva od svih wtf je poenta do kraja sa pingvinima?
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)