Redline (movie)
#11
@ElemenT: Arigatou!Anime
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply
#12
(2011-08-13, 16:21)Corwin_r Wrote: Prilicno je dobar filmic samo mi nije jasno zasto nisu razresili detalj oko toga da li se Sonoshee seca ranijeg poznanstva sa JP-jem. Cesalj je definitivno najbolji detalj, i muzika Big Grin.

To je mala rupa u svemu. Cesalj je najzesci, pogotovo ona scena u onom baru kad JP izvadi cesalj a konobar se splasi Big Grin.

(2011-08-13, 18:14)Eleran Wrote: @Meneldor: Moze link? Smile

Dao bi ti, ali evo tek sam sad ulovio nes slobodnog vremena Big Grin.

@brdzoman
Ako iz trailera mozes zakljuciti sto valja a sto ne... a u traileru ni nije najbolji dio.
[Image: forumrulesi.gif]
Reply
#13
@Meneldor: Odgledao Smile Hehe ta scena jeste jaka, u tom baru se zapravo desi dosta jakih scena, kao sto je ona sa Machineheadom Anime

Anime je skroz kul, animacija je vrh, jedina zamerka je sto ima par nerazjasnjenih sitnica, poput ono sto je gore navedeno, da li ga se ona seca i takodje onaj momenat kad lezi u cvecu i njemu zasvetle oci vatreno, to mi nije bilo jasno, kao da nije human, sto me je nateralo da pomislim da je to objasnjenje za ono kasnije sa onim bioweaponom, to su neki od detalja koji su mi ostali malo confusing, ali i dalje ni u jednoj sekundi mi anime nije bio dosadan, bas naprotiv Smile Likovi su kul, sam svet je jako kul, a animacija, pfff oduvala me Big Grin
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply
#14
Stavio sam da se skida... Nesto mi prica ne drzi vodu, ali kad neko ulozi 7-godisnji rad mora da bude dobro i preko toga animacija je super...
[Image: Code_Geass___C_C_by_Alan0605.png?t=1263603582]
Reply
#15
Animacija me je odusevila... Malo me poceca na TTGL. Nisam se razocarao sto sam pogledao...
[Image: Code_Geass___C_C_by_Alan0605.png?t=1263603582]
Reply
#16
@Nine Tail: Animacija je wow! Smile
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply
#17
Pa nije ni cudo koliko su dugo radili na ovom projektu... Jao ima jedan crtani (ne anime) na slicnom fazonu kao trkaju se ne znam na koliko godina finalisti iz svake galaksije i onaj koji pobedi postaje glavni u svemiru nesto kao bog... Jer moze neko da se seti kako se zove, ako uopste zna...
[Image: Code_Geass___C_C_by_Alan0605.png?t=1263603582]
Reply
#18
^mozda Wacky Races, to je jedino sto znam.
[Image: forumrulesi.gif]
Reply
#19
Nines sigurno misliš na ovo Smile

http://en.wikipedia.org/wiki/%C5%8Cban_Star-Racers
"Your foe is well equipped, well-trained, battle-hardened. He believes his gods are on his side. Let him believe what he will. We have the tanks on ours." Joachim Pfeiff, 14th Krieg Armored

"Some may be able to avoid the judiciaries of the Adeptus Arbites, fewer may be able to face off against the Imperial Guard and the Adeptus Astartes, but let it be known that none can stand against the Officio Assassinorum."
Reply
#20
Gledah i ovaj film. Dobara animacija, interesanti likovi. Nesto sto vredi pogledati.
[Image: psv9.jpg]
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)