History's Strongest Disciple Kenichi
#1
[Image: 22946.jpg]
Godina snimanja: 2006-2007.
Broj epizoda: 50
Zanr: Akcija, Borilacke vestine, Shounen

Shirahama Ken'ichi is an average student who has earned the nickname "Weak Legs" from always getting bullied. One day he meets a cute girl named Fuurinji Miu who helps him build the courage to begin training at a mysterious dojo where she lives. Here Kenichi faces intense training from masters of many different martial arts styles as he attempts to become stronger.

Ko voli borilacke vestine, ovaj anime je must. Cudi me da jos niko nije otvorio temu. Animacija i crtez nisu nesto posebno dobro odradjeni, ali je voice acting super, kao i likovi. Prica je prilicno predvidiva, a fight scene su solidno odradjene. Humor je odlican. Shigure je odlicna. XD

Recenziju možete pročitati na History's Strongest Disciple Kenichi
[Image: 317bpjd.png]
Reply
#2
Citam mangu gledao anime....dobar naslov doduse preporucujem da se posle zavrsetka anime-a nastavi sa mangom jer anime obradjuje nekih 17 volumea (od 40+ koliko ima za sada) Smile
Reply
#3
Vid' stvarno, ladno niko nije otvorio temu za ovaj anime Smile
Anime je awesome, pogotovo zbog humora, mislim da sam sa stolice pao od smejanja na bilo koju scenu sa Siegfriedom XD RA RA RA RA! XD
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply
#4
davno pogledah prvu epku, ali čak ni sisata plavuša me nije privukla da nastavim. a beat-em-up shounen je nešto što nemam namere da gledam, ikad
Reply
#5
ja obozavam anime sa borilackim vestinama cim odvojim vremena i zavrsim jos neke anime verovatno cu poceti sa History's Strongest Disciple Kenichi.Smile
   [Image: 9aaa3d0dedce91097f10ea19853a3a90_480.jpg]
Reply
#6
@Zoro Nemoj mi reci da ti prvi anime nije bio upravo to. Toungue Da nisi poceo sa nekim yaoi-jem? XD
[Image: 317bpjd.png]
Reply
#7
Meni je ovo bio veoma zabavan anime, i planiram da pogledam i mangu, borbe su odrađene odličano, likovi me nisu nervirali i humor je bio odličan Smile stvarno se nesećam zašto nisam otvorio ovu temu Smile
"Your foe is well equipped, well-trained, battle-hardened. He believes his gods are on his side. Let him believe what he will. We have the tanks on ours." Joachim Pfeiff, 14th Krieg Armored

"Some may be able to avoid the judiciaries of the Adeptus Arbites, fewer may be able to face off against the Imperial Guard and the Adeptus Astartes, but let it be known that none can stand against the Officio Assassinorum."
Reply
#8
@Dream: Vele za predsednika! Big Grin

Koji od ucitelja vam je naveca faca, svaki ima svoje momente, tesko se odluciti, hm, mozda best 3? Smile
E da, takodje bilo koja scena sa Sebastijanom je bila ultra XD (valjda nisam pogresio naziv caletove pushke XD )
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply
#9
^Da, Sebastian momenti su hilarious. XD I ono kad iz Kenichi-ja izlazi dusa. XD Svako Siegfried-ovo pojavljivanje je padanje sa stolice. XD

Sto se ucitelja tice, Apachai je by far najludji, a Akisame je najbadass, Shigure je najhot, Kensei je najpervert, a Sakaki je najbrutal. XD

Od ostalih likova mi je simpaticna Kisara i Nijima alien.

EDIT
Evo jedna scena XD

http://www.youtube.com/watch?v=AnSzNvaUf...re=related
[Image: 317bpjd.png]
Reply
#10
Da, to je definitivno jedna od jacih scena XD
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)