Fatal Fury 1,2,3 [zavrseno]
(2011-09-02, 09:36)Pegla Wrote:
(2011-08-07, 12:50)Zox Wrote: Ma ko će to pisat čitav dan ovdje, već sam završio gotov sve prevode. Kako postavit sliku? Pokušao sam onako kao što ste vi napisali, al neide , ja postavim on stavi samo neki link bezze, nema slike.

Pazi, ako vec hoces da najavljujes, onda se drzi nekih pravila, ako mogu svi, mozes i ti. Ako ne zelis da se cimas oko toga, onda lepo nemoj nista ni da najavljujes nego samo salji prevode kad ih zavrsis i kraj price, poenta ovih tema je da se najavi nesto sto se radi, kako ne bi doslo do dupliraja posla.

PS imas vremena da prevodis citave epizode, za sta treba sat i vise vremena a nemas vremena da prevedes dve-tri recenice opisa? Zanimljivo.

Nema tu šta bit zanimljivo, Internet mi je pravo dosadan. Smara me a i kakvih sve likova ne njemu ima katastrofa.
Ako želite da nastavim s prevođenjem promijenite moje ime na vašoj stranici, stavite moje ime koje sam stavio ovdje, Zox.... Pozdrav raja.
Reply
U svojim titlovima si se potpisao kao Zoka, stoga si bio potpisan kao Zoka a ne Zox... Logicno, zar ne...
[Image: th_DarkMagic5.jpg] <----- maj prešsesss Love -----> [Image: th_dragonfly-1.jpg]
Reply
(2011-09-05, 13:43)Pegla Wrote: U svojim titlovima si se potpisao kao Zoka, stoga si bio potpisan kao Zoka a ne Zox... Logicno, zar ne...

Svejedno Zoka il Zox... samo nemoj Zoki hljeba ti.

Ništa eto raja, poslao sam na mail metar nekih prevoda pa et...
Tekkena, Fatal Fury sve, Armitage 3 obični i produženu verziju, Armitage dual matrix, Appleseed 1988, Night Warriors, Blue Submarine, Riding Bean, Street fighter 2 The animated movie
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)