Neon Genesis Evangelion
#81
Smile Meni je ipak najdraža Katsuragi Misato, mada sam generalno oduševljena svim likovima - tj. time kako su fino zaokruženi i detaljno objašnjeni.

Što se kraja tiče - ima istine u tome... Recimo, ja sam na netu naišla na priču da je autor dobijao death mail zbog ovakvog kraja, i da je zato snimio drugu varijantu. Ali opet, to ostaje nebitno. Svako bira kraj koji mu se sviđa, i vidi priču kako on želi (lepote postmoderne... Big Grin).

p.s. Ah, za "omaž"... Imam ja dosta takvih jezičkih ispada. Ali, valjda je to sudbina nas lingvista. Ti bi trebalo da me razumeš. Wink

EDIT: Odgledala sam jutros film. Vi rekoste da je on trebalo sve da mi razjasni? Meni tek sad mi ništa nije jasno... Osećala sam se kao da sam u nečijem LSD tripu... XD
Reply
#82
^koji film si odgledala?
End of Evangelion ili ovaj novi? Big Grin

End of evangelion je vise "fizicki" kraj gde ima fizickih stvari a ne samo "psihicko" tripovanje, mada ima i toga
...All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die....
[Image: promo_sig07.png]
Reply
#83
End of Evangelion. Smile
Ove nove ću odgledati malo kasnije. Taman da rezimiram gradivo. Anime

S onim prvim krajem nekako sam mirno batalila što mi je gomila stvari ostala nejasna, a s ovim me baš kopka gomila stvari... [spoiler]Ako su ljudi potomci 18. anđela, šta predstavljaju onih prvih 17. Šta je Rei? Zbog čega je pred kraj serijala stalno gola? Je li ono sedmooko čudo Adam ili Lilit? Zašto samo 14-ogodišnjaci mogu da upravljaju Evama? Šta se kog đavola desilo na kraju? XD i još mnogo, mnogo toga...[/spoiler]
Sve u svemu, definitivno pogrešan izbor za puštanje mozga na otavu u pauzama spremanja ispita. XD
Reply
#84
@Y3llah: ako ces da stavish mozak na pashu i opustish se onda gledaj Kimi no todoke, Hatsukoi limited ili tako nesto...meni su ta dva legla za mozak na pashu Smile

Ja nisam ni hteo da gledam ostale upravo zato sto mi je kraj u prvom ostavio dovoljan trip i slobodu da sam provaljujem sha je pisac pokusao da kaze...
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply
#85
Imam još pet dana do ispita, tako da bi stvarno trebalo da prestanem da pasem... ali ukoliko pokleknem, imaću tvoje predloge u vidu. Hvala. Smile
Reply
#86
Ja sam tek sad shvatila šta je Šinđi radio iznad Asuke u EoE. *.* Ju.

Mislim, nisam zgrožena, ali sam šokirana time da mi je promaklo. Big Grin
Reply
#87
(2010-04-18, 19:27)Y3llah Wrote: Ja sam tek sad shvatila šta je Šinđi radio iznad Asuke u EoE. *.* Ju.

Mislim, nisam zgrožena, ali sam šokirana time da mi je promaklo. Big Grin

Kad bi pogledala još jednom sigurno bi primetila još nešto novo Smile evangelion je takav anime ja sam ga pogledao 3 puta i dva puta EoE i još sam imao pitanja bez odgovora
"Your foe is well equipped, well-trained, battle-hardened. He believes his gods are on his side. Let him believe what he will. We have the tanks on ours." Joachim Pfeiff, 14th Krieg Armored

"Some may be able to avoid the judiciaries of the Adeptus Arbites, fewer may be able to face off against the Imperial Guard and the Adeptus Astartes, but let it be known that none can stand against the Officio Assassinorum."
Reply
#88
Pa planirala sam da ga odgledam bar još jednom. Smile
Onda ću možda i moći da kažem nešto o njemu, a ne samo da postavljam pitanja. Anime
Reply
#89
Posle dugo odlaganja pogledao sam i drugi film u ovom remake-u i veoma sam mnogo oduševljen XD izgleda odlično usuđujem se da kažem da priča sada ima malo više smisla XD očekujem ono što bi trebalo da bude poslednji film Smile sa velikim nestrpljenjem Smile
"Your foe is well equipped, well-trained, battle-hardened. He believes his gods are on his side. Let him believe what he will. We have the tanks on ours." Joachim Pfeiff, 14th Krieg Armored

"Some may be able to avoid the judiciaries of the Adeptus Arbites, fewer may be able to face off against the Imperial Guard and the Adeptus Astartes, but let it be known that none can stand against the Officio Assassinorum."
Reply
#90
^bas sam otvorio temu za filmove da ne mesamo novi pricu ovde
ali vidim da nije trebalo
...All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die....
[Image: promo_sig07.png]
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)