Neon Genesis Evangelion
#21
Posto ja imam veliku averziju prema mecha anime-ima, onda vam mogu reci ovo - mislim da sam jedini koji nije pogledao evangelio...nije da ga nemam i da nisam pokusao...ali ne mogu...cim vidim robota, meni muka dodje. Foste je pokusao da me navuce, ali nije bilo vajde XD
Šta čitati? Hm...možda: http://klub-knjige.blogspot.com/

Reply
#22
(2008-12-22, 23:45)Dream Omen Wrote:
(2008-12-22, 23:33)Sagara Souske Wrote: Odgledao sam 11 epizoda i mogu reci da je fantastican!
Mozete ga skinuti na: http://www.animebreaker.com

Oho Smile a kažu da mlađi neznaju da cene pravi kvalitet Smile

dobijaš + od mene za ovo NGE je jedan od njaboljih anime seriala koje sam pogledao i jedva čekam da se nastavi rebuild of evangelion Big Grin

Kaze se da u svakom pravilu ima izuzetakaWink

@Perin: Bez obzira koliko mrzis robote ovo bi trebalo da pogledas.
Reply
#23
@Sagara Souske: jedva cekam da vidim tvoj komentar kad odgledash poslednje 2-3 epizode Anime
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply
#24
@Souske: Kazem ti, poceo gledati, pogledao prve 3 epizode i prestao. Mecha nije za mene, definitivno. Tako je bilo i sa Tengenn, mada sam odlgedao 10 epizoda. Stvarno nemam pojma kako cu Code Geass pogledati, al' Foste kaze da je to vise psiholoski i mindfuck anime, tako da cu valjda uspet'. Ja sam ti vise u fazonu berserka, claymore-a, gantz-a i gungrave-a. To su mi 4 top animea ikad.
Šta čitati? Hm...možda: http://klub-knjige.blogspot.com/

Reply
#25
Konacno sam odgledao ovo cudo. Zadnje 2 epizode bas j**u u mozak.
Sve u svemu fantastican anime koji ne bi trebalo da propustite!
Reply
#26
(2008-12-27, 01:53)Sagara Souske Wrote: Konacno sam odgledao ovo cudo. Zadnje 2 epizode bas j**u u mozak.
Sve u svemu fantastican anime koji ne bi trebalo da propustite!

Drago mi je što ti se svideo ja sam NGE pogledao tri puta a to sam uradio veoma retko još samo sa ghost in the shell koji sam prvi serial pogledao 4 puta drugi 2 prvi film 4 drugi jednom i treći 2 XD OK tu je i claymore koji sam pogledao 3 puta i to je sve što sam pogledao više od jednom

Sada ti ostaje da pogledaš i The End of Evangelion da zaokružiš tu priču
"Your foe is well equipped, well-trained, battle-hardened. He believes his gods are on his side. Let him believe what he will. We have the tanks on ours." Joachim Pfeiff, 14th Krieg Armored

"Some may be able to avoid the judiciaries of the Adeptus Arbites, fewer may be able to face off against the Imperial Guard and the Adeptus Astartes, but let it be known that none can stand against the Officio Assassinorum."
Reply
#27
Samo jos The End of Evangelion? A sta je sa onim Death and Rebirth i You are (not) alone?
Reply
#28
(2008-12-27, 14:21)Sagara Souske Wrote: Samo jos The End of Evangelion? A sta je sa onim Death and Rebirth i You are (not) alone?

Pa to ti je u osnovi sve ono što si već video samo mislim da ima jedna ili dve scene koje nisu ranije viđene i sve je izmešano i malo konfuzno za gledanje ako neko nije video TV anime nemože shvatiti ništa od toga Smile ali i nisam baš nešto detaljno to pogledao
ali ako hoćeš nešto više imaš rebuild of evangelion to je kao što i ime govori remake prvih 6 epizoda vrlo malo je izmenjeno i crtež je mnogo bolji

ali nisam gledao da li je izašlo nešto više od rebuilda tako da moram to da pogledam prvom prilikom
"Your foe is well equipped, well-trained, battle-hardened. He believes his gods are on his side. Let him believe what he will. We have the tanks on ours." Joachim Pfeiff, 14th Krieg Armored

"Some may be able to avoid the judiciaries of the Adeptus Arbites, fewer may be able to face off against the Imperial Guard and the Adeptus Astartes, but let it be known that none can stand against the Officio Assassinorum."
Reply
#29
Samo End of evangelion...ostali filmovi su smece.
Reply
#30
hmm.. uvek me zanima shta su videli fanovi u NGE-u shto ja nisam, i ako sam ovaj anime gledao medju prvih naslova skoro jedino shto mogu da kazem je da me prilicno smorio dok sam gledao .. dokaz za to da sam i preskocio jednu epizdu poshto mi falila na disku a nisam ni primetio da sam neshto propustio ...
jedino shto je bilo dobro u anime-u je OP...
i na kraju kad je dosao Kaworu Nagisa ... u onih par epz je bilo zanimljivo ..
nadam se da ovako neshto necu da gledam nikad vishe ...
The world is my country, science is my religion.
[Image: 2Rv1u]
Reply




Users browsing this thread: 3 Guest(s)