Neon Genesis Evangelion
#11
E, čuo sam da se rade epizode za nekakav alternativan kraj za Evangelion? Ima li vijesti o tome?
Samurai Shodown!!!


Reply
#12
Joj ne da mi se da odgledam...davno sam gledao ovu animu i sad mi je tesko da krenem ponovo...Ono sto ja imam je Evangelion 1.01 You are not alone tako da ako je to to onda ne znam,kolko sam ja skontao najvise informisan po tom pitanju je Inuyasha ^_^
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply
#13
http://www.nyoronfansubs.org/forum/viewtopic.php?t=344 < link za najsvezije izdanje Eva 1.0 You are (not) alone filma. Sva izdanja do sada su imala isti prevod koji je bio dosta inovativan ( u sred filma gde neki tehnicki govor oko lansiranja eve nisu preveli pise samo BALLS!! lol i nema prevoda jos na par mesta); za ovaj kazu da je dvd titl, mada nisam proverio Toungue Inace Eva Rebuild je altrenativa originalnoj seriji, ima dosta novog, valja pogledati. Planirana su 4 filma, 2.bi trebalo da izadje u junu sada, ne?
[Image: konataramenxq7.gif]
Reply
#14
Rebuild of Evangelion sam pogledao
odlično izgleda i tešško je dočekati ostale filmove
samo su mogli manje da izbace bez odzira što je to možda samo 2-5 min izbačenog opet se peimeti ali lepo je što ima i novog materiala i što je crtež mnogo bolji
"Your foe is well equipped, well-trained, battle-hardened. He believes his gods are on his side. Let him believe what he will. We have the tanks on ours." Joachim Pfeiff, 14th Krieg Armored

"Some may be able to avoid the judiciaries of the Adeptus Arbites, fewer may be able to face off against the Imperial Guard and the Adeptus Astartes, but let it be known that none can stand against the Officio Assassinorum."
Reply
#15
Kako ste se osecali kad ste pogledali Evangelion?Ja sam osetio tugu, samocu, nepripadnost ali i neku nadu da je sve moguce ako se potrudis zar to i nije sama poenta ovog naslova, zar ne?
We lost the values but we kept the weed!
Reply
#16
(2008-09-28, 22:32)lucifer Wrote: Kako ste se osecali kad ste pogledali Evangelion?Ja sam osetio tugu, samocu, nepripadnost ali i neku nadu da je sve moguce ako se potrudis zar to i nije sama poenta ovog naslova, zar ne?

Ja sam bio deprimiran taj ceo dan pogledao sam NGE za dva dana
i to nikome nepreporučujem Smile

Slažem se da je ovo poenta ali to je poenta mnogih drugih naslova
"Your foe is well equipped, well-trained, battle-hardened. He believes his gods are on his side. Let him believe what he will. We have the tanks on ours." Joachim Pfeiff, 14th Krieg Armored

"Some may be able to avoid the judiciaries of the Adeptus Arbites, fewer may be able to face off against the Imperial Guard and the Adeptus Astartes, but let it be known that none can stand against the Officio Assassinorum."
Reply
#17
(2008-09-28, 22:55)Dream omen Wrote:
(2008-09-28, 22:32)lucifer Wrote: Kako ste se osecali kad ste pogledali Evangelion?Ja sam osetio tugu, samocu, nepripadnost ali i neku nadu da je sve moguce ako se potrudis zar to i nije sama poenta ovog naslova, zar ne?

Ja sam bio deprimiran taj ceo dan pogledao sam NGE za dva dana
i to nikome nepreporučujem Smile

Slažem se da je ovo poenta ali to je poenta mnogih drugih naslova

Dobro i ja sam bio deprimiran nedelju dana posle gledanja.Ovde je ta poruka mnogo jaca i na kraju serije ili u drugom filmu nesecam se bas najbolje znam da je bilo kako idu u skolu zezaju se i kaze "stvarnost je mogla da bude i ovakva samo je bila onakva zato sto smo je mi stvorili" dobro sad sam malo i sebe podkopao ali sve od nas zavisi.Ako ustanes ujutru neispavan boli te glava... da li je taj dan automatski pokvaren da li je ceo dan los, da li smo mi odlucili da ce taj dan da bude los?Istina je da mi imamo kontrolu nad svacim sto nam se desava ili bar velikoj vecini stvari, ako se malo razmisli o videcete da samo vi uticete na to kako cete ziveti.
We lost the values but we kept the weed!
Reply
#18
Ma sha ja znam...vecu depresiju sam osetio posle Wolf's Rain i Elfen Lied...ovde sam jednostavno ostao zbunjen ^_^ pitao sam se da li sam mozda potcenio svoju inteligenciju...da nisam mozda bio previse umisljen pa da zato nisam bas u potpunosti poklavirio ove 3 anime, ali Evangelion number one po pitanju toga koji me je vishe zbunio ^_^
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply
#19
Odgledao sam 11 epizoda i mogu reci da je fantastican!
Mozete ga skinuti na: http://www.animebreaker.com
Reply
#20
(2008-12-22, 23:33)Sagara Souske Wrote: Odgledao sam 11 epizoda i mogu reci da je fantastican!
Mozete ga skinuti na: http://www.animebreaker.com

Oho Smile a kažu da mlađi neznaju da cene pravi kvalitet Smile

dobijaš + od mene za ovo NGE je jedan od njaboljih anime seriala koje sam pogledao i jedva čekam da se nastavi rebuild of evangelion Big Grin
"Your foe is well equipped, well-trained, battle-hardened. He believes his gods are on his side. Let him believe what he will. We have the tanks on ours." Joachim Pfeiff, 14th Krieg Armored

"Some may be able to avoid the judiciaries of the Adeptus Arbites, fewer may be able to face off against the Imperial Guard and the Adeptus Astartes, but let it be known that none can stand against the Officio Assassinorum."
Reply




Users browsing this thread: 2 Guest(s)