Kobato
#1
Primetila sam da nema teme a radili ste prevod pa mi čudno. Big Grin

[Image: 17630.jpg]

Broj epizoda: 24
Žanrovi: comedy, drama, fantasy.

Pa.. Kobato je jedan i isto vreme smešan i interesantan a u drugi mah pomalo tužan. Radi se o devojci, Hanato Kobato koja ima ako se ne varam 6 meseci da prikupi 'konpeito' u svoju flašicu tako što će usrećiti ljude oko sebe. Deluje retardirano, ali nije. Došla je na zemlju u cilju da ostvari svoj cilj, da bi joj se ispunila želja. Zapošljava se u zabavište, Yomogi, koje ima velikih problema sa novcem itd., tako da ima malo drame. Kobato prati Ioryogi, plišani meda/pas/ne znam ni ja šta, ni posle više gledanja nisam utvrdila. XD Kobato je naivna, slatka i komunikativna i zbog toga će uglavnom upadati u nevolje ali će se izvući iz njih. Big Grin

Nadam se da je neko gledao i može da podeli mišljenje Smile ?
Reply
#2
baš nešto gledam i nemogu da nađem prevod za tu serju na sajtu
Reply
#3
Mislila sam na manga prevod. Smile http://www.anime-overdose.com/forum/show...ght=Kobato
Reply
#4
hmmmm pogledaću je ja Toungue
[Image: Elfen_Lied_signature_by_lefiath.png]
From all anime i watched Elfen Lied is the best one!
Reply
#5
Videcu mangu da procitam, posto Clamp ekranizacije izbegavam.
Reply
#6
Nisam gledao ovaj anime, ali odavno mi je na listi za pogledati. Izgleda kao simpatična pričica od koje ti bude toplo oko srca tako da mora da se pogleda kad-tad Anime
Reply
#7
Previše detinjast anime. Ima malo misterije u njemu, kao npr. u vezi Kobatoine prošlosti, ali ništa posebno.
Nakon prvih epizoda sam očekivao da će biti mnogo više pomaganja drugim ljudima, emocije, romantike itd. Ocena 5.
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)