Subete ga F ni Naru:The Perfect Insider
#1
[Image: subete_ga_f_ni_naru_zpsrzdqzgyg.jpg]

Tip: TV
Br. Epizoda: 11
Žanr: Misterija,drama, seinen
Studio: A-1 Pictures
Godina: 09.10.2015
Opis:
Šohei Saikava je član Istraživačke laboratorije Saihava, on odlazi sa članovima svog tima na zajednički godišnji odmor. Na tom odmoru je i Moe Nišinosono, devojka koja ne pripada istraživačkom timu, ali je ćerka Šoheijevog mentora. Šohei i Moe na tom odmoru uspevaju da pronađu leš i u pokušaju da otkriju šta se dogodilo sa osobom koju su pronašli upliću se u slučaj serijskog ubice.

* Detalji preuzeti sa BG-Anime.com
Pripremio Kvarta

Trailer:
http://www.youtube.com/watch?v=bqBv7Sgl-f8

Odličan naslov. Svega 11 epizoda, koje se iz cuga gledaju, u mom slučaju je bilo 1-4, 5-11 Big Grin
Ko voli da gleda misterije ovo ne bi trebao da propusti.

Tek sada vidim da je anime sniman po knjizi iz 1996, nije ni čudo što ima ovaku dobru priču Smile
Reply
#2
Da i meni je legao anime. Neke stvari sam mislio da sam predvideo kako treba i onda odjednom bum i gledas zbunjen i ne verujes Big Grin Volim taj osecaj kad gledam mistery anime. Svidja mi se i format od 11 epizoda. Kratko i bez davljenja. Isto mi je super sto za razliku od 90% animea, opening ne odaje previse radnju. Danas je dovoljno da pogledas opening i vidis samo spojlere XD We need more like this! XD
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply
#3
Ovaj lik sa slike je isti Hideo Kojima.

[Image: tumblr_ocei6dHIno1sm0g47o1_500.jpg]
[Image: maxresdefault.jpg]
Reply
#4
Teško... Fale detalji.
Evo npr. Hideo u MGS5:
[Image: tumblr_n2ppjz9eXr1qjznroo5_250.gif]
Reply
#5
Bogami, i ja bih voleo sto vise ovakvih stvari, bas sam uzivao u prevodjenju i iscekivanju nove epizode iz nedelje u nedelju Anime
---------------------

Glava AO porodice  Whistling
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)