PS1 emulator
#21
Pa trebalo bi valjda da extraktujes iz ISO fajla igricu, ili da narezes taj image na cd. Ja koristim magic iso, a i obicni winrar radi posao odlicno. Big Grin
[Image: 317bpjd.png]
Reply
#22
Jesi probao neku drugu igru?
[Image: 2jb1apz.jpg]
Reply
#23
(2011-06-19, 20:14)Dream Omen Wrote: OK izgleda da sam napravio manji napredak, uspeo sam da pokrenem ePSX i radi, izgleda, ali nemože da pokrene igru Big Grin igra je u ISO formatu

Istaliras DAEMON Tools ili neki slican program i onda u programu izaberes taj iso fajl. Nakon toga imas virtuelni CD.

Drugi nacin je da upotrebis odgovarajuci iso plugin za ePSX (uglavnom stize uz emulator) sa kojim je dovoljno da iz emulatora izaberes iso fajl.

Ako nista od navedenog ne funkcionise jedino resenje je da poklonis racunar nekome ko zna da ga koristi. XD
Reply
#24
(2011-06-19, 16:20)Dream Omen Wrote: Onaj što mi je Zoro poslao izgleda da radi Smile ali ako još imaš kod sebe možeš mi to poslati da vidim kako radi Smile samo zipuj i uploaduj pa mi šalji link Smile
rado bih, ali nedavno mi je otišao PC, mislim da sam to sve izgubila, ne mogu ga naći u backup folderima Sad

Reply
#25
(2011-06-19, 21:27)Superman Wrote:
(2011-06-19, 20:14)Dream Omen Wrote: OK izgleda da sam napravio manji napredak, uspeo sam da pokrenem ePSX i radi, izgleda, ali nemože da pokrene igru Big Grin igra je u ISO formatu

Istaliras DAEMON Tools ili neki slican program i onda u programu izaberes taj iso fajl. Nakon toga imas virtuelni CD.

Drugi nacin je da upotrebis odgovarajuci iso plugin za ePSX (uglavnom stize uz emulator) sa kojim je dovoljno da iz emulatora izaberes iso fajl.

Ako nista od navedenog ne funkcionise jedino resenje je da poklonis racunar nekome ko zna da ga koristi. XD

Probao sam sa deamon tools, setio sam se da ga imam kad sam pitao ono pitanje Big Grin probaću sa nekom drugom igrom sada
"Your foe is well equipped, well-trained, battle-hardened. He believes his gods are on his side. Let him believe what he will. We have the tanks on ours." Joachim Pfeiff, 14th Krieg Armored

"Some may be able to avoid the judiciaries of the Adeptus Arbites, fewer may be able to face off against the Imperial Guard and the Adeptus Astartes, but let it be known that none can stand against the Officio Assassinorum."
Reply
#26
ne treba ti DAEMON Tools, igre se pokreću preko emulatora, trebala bi jednostavno postojati opcija run -> ISO ili tako nešto (barem na ePSXe-u, ne znam za taj drugi).
Reply
#27
Našao sam moj problem, izgleda da onaj file igre nije ni bio iso Big Grin nisam dobro gledao Smile
"Your foe is well equipped, well-trained, battle-hardened. He believes his gods are on his side. Let him believe what he will. We have the tanks on ours." Joachim Pfeiff, 14th Krieg Armored

"Some may be able to avoid the judiciaries of the Adeptus Arbites, fewer may be able to face off against the Imperial Guard and the Adeptus Astartes, but let it be known that none can stand against the Officio Assassinorum."
Reply
#28
Evo fino sa upustvom i biosom i svim potrebnim fajl: http://www.4shared.com/file/3ld9Y69I/PSX_emu.html

Da ne bude pitanja. Smile Smile

Reply
#29
Evo ti Ridge Racer, ima samo 3.6 M; kad ti to proradi, možeš da pređeš na veće „zverke“. XD
Reply
#30
[Image: chrono-cross-cover.jpg]

Posle ~15h igranja mogu reći da je ovo odličan J-RPG! Vrlo zanimljiva i dobra priča koja se polako odmotava ali se onda i zahukta. Igru krasi i velik broj likova koje možete regrutovati u svoju družinu. Rekao bih da je ovo PS1 igra sa najboljom muzikom. Igra je iz 2000. godine i grafički izvlači max iz PS1 konzole. Kada se na ovo dodaju emulatorovi shaderi i efekti + visoka rezolucija igra izgleda kao da je DreamCast igra ili rani PS2 a ne PS1 Big Grin Moram pohvaliti sistem borbe i magija koji je prosto genijalan! Za sada je Chrono Cross daleko bolji od FF naslova. Jedan od razloga je i što nema random borbi nego se neprijatelj vidi i može se izbeći a ne na prelasku jednog ekrana bukvalno na svakom drugom koraku ima bobra (batalio FF8 zbog ovoga, 7-8 borbi na jednom ekranu, ekran koji treba da se protrči za 20s igrao sam ~30 min).
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)