Sada gledam (v2)...
Kazem samo sta da ocekujes, jer su neki ocekivali normalan tenis pa se razocarali haha. Sto vodi ka tome, zasto bi iko gledao normalan tenis u anime formi XD
-
Blizim se kraju sa L-Gaim, jos 5ep. Valjda cu odgledati veceras.
[Image: 76561198041329936.png]
I ja sam mislio da se radi o normalnom tenisu, što bi samo po sebi bilo užasno dosadno. Drago mi je da je ovakav kakav je. Sad, dali će on i dalje biti dosadan, vidjet ćemo.
Lupin III: Episode 0 'First Contact'

[Image: 27778.jpg]

U pitanju je Lupin TV Special koji prati Jigenovu verziju price putem intervjua, kako se prvi put upoznala velika cetvorka: Lupin, Jigen, Goemon i Mine. Upoznao sam se sa Lupinovom fransizom preko ovog najnovijeg anime-a: Lupin the Third: Mine Fujiko to Iu Onna, koji mi je bio fantastican kao neki ozbiljniji noir triler, dok mi je ovaj isto tako fantastican, samo na potpuno drugaciji, to jest mnogo humoristicniji nacin. Stvarno, veoma napeta i uber zabavna lagana thriller-heist prica, uz predobre likove, lep crtez, pa i animaciju, i fenomenalnu akciju tokom svih 90 minuta. Ovaj anime me nije smorio ni u jednoj sekundi i daleko vise me je opustio od 90% americkih akcionih thrillera u poslednjih deset godina. Kao i uvek, svaki anime koji ima barem jednu jazz numeru, mora biti odlican i bas taj jazz tune ide nekako uz ovaj serijal. Sve u svemu, jos jedan odlican Lupin naslov, zbog kojeg sam se na par mesta valjao od smeha i jos jedna predivno odradjena studija noir zanra.

9/10
zakljucavamo ovu temu, posto od nje nema neke posebne vajde, osim budzenja postova, jbg
Nekada je mozda imala malo smisla, al sada mnogo gledate stvari pa vise nema smisla Toungue
---------------------

Glava AO porodice  Whistling




Users browsing this thread: 1 Guest(s)