Terminator
#21
Da fuq? XD Pops? XD Sta reci, koju poruku porati? XD
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply
#22
Zaista deluje bez veze...
Reply
#23
Razlog promene je, koliko vidim, stremljenje vodećih ljudi da Schwarzenegger bude u ulozi terminatora. Iako Cameron nema nikakve veze sa ovim filmom, on im je izgleda napravio izgovor smislivši da živo tkivo preko metalnog kostura može da stari. I sad će Genisys scenaristi i režiser Thora da nam podare ćaleta terminatora (pre bih rekao dedu terminatora), koga će Connorova čak tako da i oslovljava. XD Koliko god da mi je nepojmljivo da neki drugi glumac može biti tako izvanredan terminator kao Švarci, ovo silenje Schwarzeneggera, što se mene tiče, je zaista trn u oku ranijim ulogama. Videćemo šta će biti, ali ništa mi od dosad pročitanog u vezi sa filmom ne uliva poverenje.
[Image: 76561198088028945.png]
Reply
#24
samo su mi oprvi i drugi dio najbolji Smile
Reply
#25
Pogledao sam Terminator 2 remasterizovanu 2017 proširenu verziju. U neku ruku u pojednim momentima kao da sam prvi put gledao film. Sad ima kao žilet oštru sliku i vidi se svaka bora i znoj na licu (iako se opasno odlično drži, sad se da videti da je Arni zašo u petu deceniju tad, nije onako savršena mašina kao u T1). Bojao sam da će uklanjanjem plavkaste i ubacivanjem toplijih boja pokvariti vizuelnu komponentu ali baš naprotiv. Super izgleda - osvežavajuće. Scenu u kojoj T-1000 pretražuje dečakovu sobu se ne sećam da sam video uopšte dosad (ako me nije uhvatila demencija)  a remaster se završava alternativnim krajem čiji nisam fan ali mi je drag jer pokazuje srednji prst nastavcima.
[Image: 76561198088028945.png]
Reply
#26
ta scena je u produženoj verziji
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)