Terminator
#11
definitivno drugi dio. Kao mali sam ga imao na kaseti i konstantno sam ga gledao.
mislim da je on kultni film
[Image: hbh1E]
Reply
#12
[Image: images?q=tbn:ANd9GcQ-fgQCTpq9GZ-sqPiRvCa...szvLacD8RA]
Reply
#13
http://www.youtube.com/watch?v=s8DHO7XFVkI
Reply
#14
Prvo se izlizala kaseta sa prvim delom terminatora, a glava video rekordera je umrla na drugom delu filma (posle n puta gledanja XD )
Prica je sve gluplja sto vise delova filma prave (navijala sam da Kristijan Bejl zagine u posledenjem delu koliko mi je isao na zivce)
[Image: 76561198014117425.png]
Reply
#15
Za mene je "Terminator" umro sa "Sudnjim danom". Treći i četvrti film su sunovrat franšize. Odgledao sam ih samo radi reda - a bolje da nisam.
Hm... T1 i T2 sam prvi put gledao još kada sam imao 6-7 godina. Ako se meri kvalitet, drugi nije ni prineti prvom, ali po spektakularnosti, pogotovo kada se uzme u obzir da nije snimljen pre 2 već pre 20 godina, onda je "dvojka" filmčina i po. Anime
Nema ništa bez tandema: Švarci i Kameron. Pošto je Švarci mator, možda ga u budućnosti u nekom pravom nastavku zameni njegov vanbračni sinak, za koga kažu da je pljunuti taja. Toungue
Nego, uzeo sam tek sad da gledam "Hronike Sare Konor". Blush Stigao sam do pete epke i zasad serija nije loša, nameračio sam se da je odgledam do kraja.
[Image: 76561198088028945.png]
Reply
#16
James Cameron je posle T2 prodao franšizu (to jest izdao je na ~25 godina). Valjda mu se vraća nazad ~2015-2020 pa ćemo onda imati pravi T3 Big Grin
Reply
#17
Meni je prvi bio bolji od drugog al malo bolji, treci mi se nikako nije svideo a ni salvation al opet je salvation bio bolji od treceg.
A sad kolko sam cuo bice i 5 deo i glumice Arnold
Reply
#18
Ye ye ye i meni je drugi najbolji, ono dobar je i prvi, a dobar je i treci, a posebno cetvrti...ono gledam ja te filmove i kad sam mrtav ziv sta god to znacilo Anime
Reply
#19
Ovaj ribut već počinje da izgleda loše, ali neću da osuđujem unapred.

http://io9.com/terminator-genisys-insane...+tinaamini
[Image: 76561198088028945.png]
Reply
#20
d--no
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)