Beelzebub
#21
Da Hayate no Gotoku ima bas "bogatu pozadinu" LOL XD Eniveyz novi OP je veoma nice ekipa iz ON/OFF je odradila odlican posao Smile
Reply
#22
(2011-05-13, 00:41)Nine tail fox Wrote: U da to je ubistveno...Brkati: " Osetio sam se divno kad si uso u mene". ... XD XD XD

Hahaahahahaha da, to je jedna od najjacih scena. Brkati demon je najsmesniji. U poslednjoj epizodu u bikiniju kad je bio valjao sam se od smeha. XD
[Image: 317bpjd.png]
Reply
#23
A kad uoci one zgodne devojke, kad ono iza njih Brka...
[Image: Code_Geass___C_C_by_Alan0605.png?t=1263603582]
Reply
#24
Pocela sam pre nekog vremena da citam mangu, no sam ju batalila zbog obaveza. Za kakvih 20ak dana pocinjem sa ovim iz pocetka Anime
Do not dwell in the past, do not dream of the future, concentrate the mind on the present moment.
[Image: anime_tiredChibiCatKyo.gif]
Reply
#25
početak je obećavao, pogotovo ona OVA pre TV serije. no smoriše bogaoca sa filerima
Reply
#26
Zoro je li ovaj deo sa ovim velikim super jakim likom isto filler?
[Image: 317bpjd.png]
Reply
#27
nzm, ne čitam mangu, ali on bi trebao da bude deo priče. što je najgore i delovi (epizode gde se on pojavljuje) izrešetan je filler-like materijalom.
Reply
#28
^
Bas tako. Ljudi rade fillere kao da manga ima 20 chaptera a ne 110. XD Ja stvarno ne vidim potrebu za tim. Time jedino mogu da odvrate fanove mange.
[Image: Dragon_quest_logo.png]
Reply
#29
E tako mi nesto treba za gledanje... teska pisurija! XD
[Image: 76561198078674713.png]
Reply
#30
@Vele da taj veliki jeste deo price... Zadnji kako bi reko BOSS.
[Image: Code_Geass___C_C_by_Alan0605.png?t=1263603582]
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)