Death Note
(2014-12-02, 18:07)Lavi Wrote: DN nije anime koji se dropuje pa nastavlja, cim si ga dropovao nije on za tebe pa ne treba ni da se cimas. Smile

Nisam razumeo logiku razmisljanja, ali okej.
Anime je bio odlican sve do druge sezone/arca ili cega god...

(2014-12-02, 18:32)Poltergeist Wrote: To da li anime vredi nastavljati potpuno zavisi od tebe. Bude još par napetih trenutaka do kraja serije (što je, čini mi se, jedini razlog zašto ljudi ovo i gledaju) i to je to. Taj pad kvaliteta za koji svi krive pojavu ovih novih likova je po meni neopravdan. Pad kvaliteta serije je počeo dok je L još bio živ, a autor je samo izbacio lika jer je postajao suvišan.

Nije mi se ni isprva toliko dopadao lik da bi mi cela serija postala shit nakon njegove smrti (a nisu ni ostali bili neš naročito)... Na tebi je da odlučiš da li ćeš nastaviti, ali nemoj mi reći da ne možeš izgurati još malo kad si već dotle došao... Ne kontam zašto si ga dropovao uopšte...

Sto ljudi, sto ćudi, sto ukusa. Meni je serija i nakon svega bila ok.


Nije se ni meni dopadao lik, stavise, dosta me je iritirao, ali ova dvojica su jos iritantniji, on je imao bar neku, kao sto sam gore napisao, logiku u prici. Doduse, anime je, po meni, poceo da opada sa kvalitetom kada se Light pridruzio policiji.
Reply
Anime je takav kakav je. Želiš stati ondje gdje ti je bio najbolji kako bi ga zadržao u lijepom sjećanju odnosno kako bi izbjegao mogućnost da se razočaraš istim ako ga odgledaš do kraja?

Ma odgledaj, šta možeš izgubiti Smile
Reply
anime je bio izvrstan. Prica i animacija su izvrsni , a opening je najjaci. Svidja mi se OST u animeu. Likovi su bili dobri a znali su smorit . Ocjena za ovaj anime je cista desetka Smile
Reply
[amquote] hmm.. can i say, it´s finally here?!

Netflix´s Live-Action Death Note 2017

postava glumaca je... hmm.... ono bez rijeci sam... cudno ce izgledati XD
kako se vama cini?

IMDB Death Note 2017
Reply
A kao i sve cega se ameri uhvate vezano za anime izgleda odvratno, ne vidim nikako te likove u toj ulozi koju bi trebali da predstavljaju... Smile

Jedina nazovi slamka spasa moze biti sto ih radi NetFlix a oni znaju da odrade serije kako treba tako da videcemo kako ce da bude kad se zavrsi. Smile
[Image: 76561198247150340.png]
Reply
Definitivno je weird. Ali kao što Lavi kaže, Netflix ume to dobro da odradi. Nemam nikakva očekivanja, ne znam šta da očekujem, ali ću svakako pogledati. Ko zna, možda bude i zanimljivo. Big Grin
[Image: 317bpjd.png]
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)