Deadman Wonderland
#41
^Lavi ako volis takve serije onda bi ti preporuccio "Btooom!" ako nisi gledao, mislim naslov sam po sebi nije nista posebno, ali je makar meni bio bolji od Deadman Wonderlanda.
Sto se tice kraja animea, manga je onda jos bila ongoing, sad je gotova ali ne vjerujem na neku poonovnu adaptaciju ili nastavak za to je DW bio previse prosjecan naslov
[Image: 76561198098110211.png]
Reply
#42
Odgledao sam Btooom jos davno i nadam se nastavku. Mada ako se setis nesto u tom fazonu slobodno napisi ovde ili u anime preporuke. Sad onako na brzinu da kazem da sam odgledao i Mirai Niki, Another, Gantz, Claymore, Berserk od tih naslova sa malo vise izrazenom brutalnoscu.
[Image: 76561198247150340.png]
Reply
#43
Tokko recimo? Mada je to veoma daleko od nekog remek dela. XD
Reply
#44
Ili Danganronpa XD mislim sve je tu, likovi zarobljeni u igri medjusobno se ubijaju, ko zadnji ostane ziv je pobjednik Big Grin
Ja sam ga uspio pogledati u cugu jer taj dan stvarno nisam imao drugog posla XD ako ti ne smetaju prosjecni likovi, osrednje misterije ko je ubica i roza krv (da ROZA krv XD)
Onda se more pogeldati
[Image: 76561198098110211.png]
Reply
#45
@Lavi Odgledaj Elfen Lied super je i prilicno brutalan XD posle anime-a procitaj mangu drugacija je dosta a mozda i bolja. Jedino sto mi jos pada na pamet je Hellsing i Hellsing Ultimate ali si njih verovatno gledao, a ako nisi pa i nije da moras Smile

EDIT:
Upravo mi pade na pamet baci pogled i na Devil May Cry, koliko se secam dobar je anime.
In the sea without lees
Standeth the bird of Hermes
Eating his wings variable
And maketh himself yet full stable
When all his feathers be from him gone
He standeth still here as a stone
Here is now both white and red
And all so the stone to quicken the dead
All and some without fable
Both hard and soft and malleable
Understand now well and right
And thank you God of this sight
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)