Deadman Wonderland
#21
U vise mi se svidja nego blue exorsist... Dobar je dobarrrr/
[Image: Code_Geass___C_C_by_Alan0605.png?t=1263603582]
Reply
#22
I'm watching Big Grin Lep anime ^.^
Do not dwell in the past, do not dream of the future, concentrate the mind on the present moment.
[Image: anime_tiredChibiCatKyo.gif]
Reply
#23
Kako idu epizode tako me sve vise privlaci... Polako pocinje da se razvija prica... Jedva cekam novu epizodu...
[Image: Code_Geass___C_C_by_Alan0605.png?t=1263603582]
Reply
#24
i onda kraj i čekajte novu sezonu ali i pored toga odličan naslov
Reply
#25
Prilicno dobar anime do sada, iako ima stvari koje su totalno nerealne (npr. majka Hummingbird je ponela cvece, a nju ostavila WTF?!). Cini mi se da je cilj animea da prikaze ljude u najgorem mogucem svetlu.
Ganta mi se ne svidja preterano kao lik, ali me je prijatno iznenadio kad je poceo da psuje organizatore Karnivala leseva... XD Mislim da mu ne stoji Paku Romin glas (volim Paku Romi, ali nekako ne ide uz Gantu Smile ) Shiro mi takodje ne svidja bas...
Sreca pa su ostali likovi zanimljivi, pogotovo Crow. Big Grin

Vele, gledaj ovaj anime, dopasce ti se verovatno. Toungue
Reply
#26
^ Downloading started. Big Grin Vec duze sam planirao da pogledam Deadman Wonderland i Ao no Exorcist ali nisam imao vremena zbog skole. Hvala za preporuku. Smile
[Image: 317bpjd.png]
Reply
#27
Bas sam sinoc pogledao sve sto je izaslo i zadovoljan sam. Big Grin Sagara tnx za preporuku jos jednom. Smile

Da ne cita ko mangu?
[Image: 317bpjd.png]
Reply
#28
Jej. Big Grin
Ko ti je omiljeni lik?

Cini mi se da Last Exile cita.
Reply
#29
ja citam mangu, cini se ko da nece jos puno chaptera imat, samo izlazi rijede od claymore cini mi se..
[Image: XeDUK7e.jpg]
Reply
#30
@Sagara Crow za sada... Nije losa ni ona nadzornica sto hoce da ih raskrinka.
@Frog Samo mi reci da li ce biti i koliko zanimljivije kasnije. Nema veze ako ubacis neki manji spoiler. Big Grin
[Image: 317bpjd.png]
Reply




Users browsing this thread: 2 Guest(s)