Deadman Wonderland
#31
ma bit ce, do 45 chaptera vec se puno toga zna i privodi se prica kraju, tako da ne moze bit ne zanimljivo kad tako brzo se razvija
[Image: XeDUK7e.jpg]
Reply
#32
Znaci taman 24 epizode i kraj. Ako to lepo odrade bice dobar anime overall.
[Image: 317bpjd.png]
Reply
#33
Odgledah i ja ovo što je do sad izašlo. Odlična priča, odlična animacija i crtež, uz Ao no Exorcist-a najbolji anime ove sezone. Da nam je bar više ovakvih sezona kao što je bila ova prolećna.
@vele Mislim da ćemo morati da se zadovoljimo sa 12 epizoda za sad, a Boga pitaj kad će biti druga sezona. Najverovatnije za godinu dana, a 'ladno su mogli odjednom da naprave 24 epizode.
[Image: steinsgate.png]
Reply
#34
Ako sad zavrse sve, ok, ako zavrse tek sledece godine onda jos bolje. Big Grin Lepse ce mi sesti.
[Image: 317bpjd.png]
Reply
#35
Zavrsi se Deadman Wonderland ,bas je na mestu anime,dobra. E sad koliko ce se cekati na 2 sezonu Undecided
Reply
#36
dok se ne nakupi materijala, a čeka nas i OAD
Reply
#37
Evo i ja pogledah poslednjih par epizoda. Like, like. Smile Lepo su zavrsili ovu sezonu, taman da ima materijala za drugu. Ona sefica obezbedjenja je hot. Love
[Image: 317bpjd.png]
Reply
#38
Zavrsi ja ovu seriju iako sam je dugo odlagao posto nisam dosta pozitivnog ali me prijatno iznenadila. Zao mi sto nema 2 sezona, serija ko serija je super sto se tice akcije i brutalnosti.

Uzasno me nerviraju 2 glavna lika Shiro (posebno ona) i Ganta. Svo vreme se nadam da ce neko da ubije bar nekoga od to dvoje. Smile

Taman kada je krenulo ono pravo prc, nema vise....
[Image: 76561198247150340.png]
Reply
#39
Ja sam skroz zaboravio ovu seriju, eto koliko je jak utisak ostavila na mene... Jedino je onaj opening bio kul.
Reply
#40
Opening je odlican, kao sto sam reko serija mi je super zbog brutalnosti i akcije prica ko prica nista posebno. Volim tako malo uvrnute serije mada je bilo neke minimalne cenzure ali opet nije nista strasno kao recimo u TG ili TF.
[Image: 76561198247150340.png]
Reply




Users browsing this thread: 2 Guest(s)