AO okupljanje
#1
Dugo nije bilo nikakvih okupa, pa bi mogli da organizujemo jedan AO meeting Smile
Sto se vremena tice moglo bi nesto oko nove godine, jer racunam da ce doci i neki koji nisu iz Bg-a (kao Al Tair, Jashin i Color prosle god.)
Predlazite mesto i vreme, pa da vidimo sta ljudima najvise odgovara Big Grin Imamo dosta vremena da se organizujemo.
I naravno svi su dobrodosli Thumbs up!

Reply
#2
ah sto volim kad drugi preuzmu inicijativu Anime
ja sam kao i uvek raspolozivo sredstvo Wink
jos ako nas ukaki da bude neko osuseno vreme bez bljuzgavice i kaljuge, pa milina, Smile

stavicemo ovo da bude sticky Wink
---------------------

Glava AO porodice  Whistling
Reply
#3
recimo da sam i ja zainteresovan za okupe "po default-u" XD
[Image: promo_sig05_smaller.png]
Reply
#4
tđe.... ovde kod mene samo deca diktiraju vreme.... al naćićiće se valjda neko zgodno vreme + mesto.....
nezaposlen um je igralište za đavola
[Image: 23hu6j4.jpg]
Reply
#5
Vidim da je standardna ekipa zainteresovana Smile
Interesuje me da li ce neko ko nije iz BG-a dolazitiu BG za novu god. pa da mozda organizujemo druzenje sa gostima.

Reply
#6
sniff, nismo ti dovoljni mi domaci nego hoces strance T__T

[Image: placeeeem.jpg]
[Image: promo_sig05_smaller.png]
Reply
#7
Mi domaci se lako organizujemo Smile
Ja sad gledam da ako stranci dolaze da ne bude k'o prosli put:

(2010-01-01, 17:56)GoKu Wrote: Evo da vidimo da li mozemo na brzinu da napravimo neko okupljanje i da se vidimo sa nasim goscama Jashin i Color! One ostaju do 3. u nasem divnom gradu, a okup cemo da pokusamo da napravimo sutra u 14h, da se nadjemo na zelenjaku, pa kuda nas zivot odnese.


Ko moze da dodje, neka se prijavi ovde!

Reply
#8
evo da javim ja sam u bg-u, pa ako bude nešto od okupa ja i zabuza dolazimo... Smile
[Image: icdmsign.jpg]




Reply
#9
Bilo bi dobro da se napravi okup kad bude bila neka Bg-anime žurka, mislim da će se tako olakšati organizacija + imamo japansku muziku da podigne atmosferu.



Reply
#10
To nije loša ideja Maxis, a i to može biti prilično zanimljivo okruženje, samo je uvek pitanje da li ću moći da dođem Sad
"Your foe is well equipped, well-trained, battle-hardened. He believes his gods are on his side. Let him believe what he will. We have the tanks on ours." Joachim Pfeiff, 14th Krieg Armored

"Some may be able to avoid the judiciaries of the Adeptus Arbites, fewer may be able to face off against the Imperial Guard and the Adeptus Astartes, but let it be known that none can stand against the Officio Assassinorum."
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)