Novi MMO-i
#21
da ja mislim da je Dream u pravu, ima neko vrijeme (par sec) koje me treba da baci magiju ali moze ic lijevo desno, tj kretat se istovremeno

evo one koje zanima GW2 http://www.gamespot.com/pc/rpg/guildwars...ic-flannum-

meni to predobro izgleda, 10 puta bolje od bilo koje online igre koju sam igro do sad

i vjerojatno ce za neke poteze se trebat stojat na mjestu ali za neke ovako koji se cesce koriste se mos kretat i to je super, ma igra mi genialno izgleda, i ove timske borbe cini se da ce bit preje*ene
[Image: XeDUK7e.jpg]
Reply
#22
Sve što sam video u vezi GW2 je veoma impresivno, gradovi su ogromni Smile baš ogromni Big Grin bar ovi matični gradovi, još nisam video ove manje. Za sada još nismo videli sve klase, ali izgleda da su uspeli da naprave običnog warriora interesantnim, to se retko viđa Smile Kao i Old Republic Online izgleda da ćemo moći stvarno da vidimo jednu priču u igrama, to mi je veoma nedostajalo u MMO-ovima koje sam igrao, jer mi je to i jedan od glavnih razloga zašto igram mnoge igre Smile Pitam se kako će u TORO napraviti obične likove interesantnim, jer mislim da bi želeli da neigraju svi sa Jedi-ima i Sith-ovima??
"Your foe is well equipped, well-trained, battle-hardened. He believes his gods are on his side. Let him believe what he will. We have the tanks on ours." Joachim Pfeiff, 14th Krieg Armored

"Some may be able to avoid the judiciaries of the Adeptus Arbites, fewer may be able to face off against the Imperial Guard and the Adeptus Astartes, but let it be known that none can stand against the Officio Assassinorum."
Reply
#23
Za sada je najmanje intresovanje pokazano za jedi/sith klasu.Najviše se ljudi pale na smugglera i troopera.
Reply
#24
Heheh, ja ću ipak uzeti ili Jedija ili Sitha...Mada, ne znam kojeg - guardiana ili Consulara...Guradina mi je primamljiv zbog dual weapon-a Smile
Šta čitati? Hm...možda: http://klub-knjige.blogspot.com/

Reply
#25
(2010-10-23, 15:07)alex5ko Wrote: Dream jesi ti u opšte video borbe u GW1? Ni u jednoj igri mmo mag ne može da se kreće dok baca magije nego mora da stoji. Svaka magija koja se bace pre toga se puni 1-2s pa se onda baci i mag za to vreme ne sme da se kreće. Dream igrao ti koliko igrao za oko 6 meseci u svakom mmorpg ćeš doći do maximuma u svemu i onda ti dolazi ekspanzija koja dalje proširuje igranje.

Moze bacat magije, no ovisi kakve i koliko im je cast time. Mada ako i stojis neprijatelj ti ne mozes nis (osim radit dmg) ako nema interaption spellove/skillove. Mozes ti nesto prijec za 6 mj, sve ovisi koliko imas slobodnog vremena. U GW1 je max lvl bio 20 sto si kada si skuzio igru mogo natuc u 2 dana. Expanziju nisi morao kupovat, u biti su bile stand-alone expanzije, mogo si nadograditi orginal ili mogao samo nju instalirat i kreirat account. Expanzijama su dolazili novi skillovi, nove profesije, mape, itd. GW1 je bio orjentiran na PVP i GVG (guild vs guild) i sistem je bio odlican. Mogo si kreirat PVE ili PVP lika, PVP likom si mogao samo na PVP mape i u GVG, u PVP-u si skupljao factione da bi mogao odkljucat skillove, nadogradnje oruzja i sl. PVE je bas RPG dio igre gdje si radio isto sto i u vecini mmorpg-ova, ali se nije toliko fokusiralo na odi i ubi xxx yyy i donesi mi (bilo je takvih), bili su zanimljiviji i bile su misije koje su te vodile kroz pricu koje si morao prijec da bi napredovao dalje. I jos mnogo toga.

(2010-10-23, 15:07)alex5ko Wrote: A WOW je inače PVP (player VS player) orijentisan i zbog toga ljudi žure na max level jer borbe nisu ravnopravne ni ako protivnik ima samo 3 levela više od tebe. Tipa lv60 VS lv57. Ovaj lv60 ima da ga odvali bez problema.

Tu po meni WOW nije fer, moras gindat i ne znam sto da bi bio pr0, bez obzira koliko dobro igrao. GW tu ima veliku prednost, da bi pobjedio trebas znat igrat, imat dobar tim. Oruzja, oklopi, nadogradnje nisu toliko bitne.
[Image: forumrulesi.gif]
Reply
#26
GW me je zato i ranije privlačio, ali mi se nije baš kupovala igra, ali sam verovatno trebao da je kupim, sigurno bi mi se svidela Smile zato sigurno planiram da kupim GW2. Mogli bi da se dogovorimo da napravim guild?? Smile Očekujem da se ovo pojavi sledećeg leta, ili jesen Smile
"Your foe is well equipped, well-trained, battle-hardened. He believes his gods are on his side. Let him believe what he will. We have the tanks on ours." Joachim Pfeiff, 14th Krieg Armored

"Some may be able to avoid the judiciaries of the Adeptus Arbites, fewer may be able to face off against the Imperial Guard and the Adeptus Astartes, but let it be known that none can stand against the Officio Assassinorum."
Reply
#27
Sve zavisi kada će Bioware izdati SW TOR siguno neće doći obe igre u istom kvartalu.
Reply
#28
I ja tako mislim, jer će biti konkurencija jedni drugima Smile
"Your foe is well equipped, well-trained, battle-hardened. He believes his gods are on his side. Let him believe what he will. We have the tanks on ours." Joachim Pfeiff, 14th Krieg Armored

"Some may be able to avoid the judiciaries of the Adeptus Arbites, fewer may be able to face off against the Imperial Guard and the Adeptus Astartes, but let it be known that none can stand against the Officio Assassinorum."
Reply
#29
Sto prije GW2 izadje to bolje. Konkurencija bi si mogle biti, ali GW ima stare igrace tako da njima nece puno igrati kada ce SWTOR.

Nemojte se zavarat time da kad kupite igru da cete jeftinije proc nego ove s bonovima, mozda nesto sitno. Izbacili su orginal i 2 expanzije u godinu i nes sitno, a svaka je kostala oko 50 € ako se nije uzimao collectors. Tako je bilo s GW1, da li ce tako biti s GW2 ne znam, uglavnom bolje im je da izdaju expanzije svaku godinu, ovo je kratak rok i ne ispadne bas najbolje.
[Image: forumrulesi.gif]
Reply
#30
Perpetuum

Ovo je MMO koji pokušava da se takmiči sa EVE Online i da ga prilično kopira, ali na jedan interesantan način. Za razliku od EVE Online ova igra će se dešavati na jednoj planeti. Igrači će upravljati, u početku, male robote i polako otimati teritoriju od domorodaca. I kasnije praviti kompanije i saveze. Za sada izgleda kao klon EVE-a ali još se nezna previše, ili još bolje, nezna se skoro ništa Smile

http://www.youtube.com/watch?v=cKDys3JdMN0
"Your foe is well equipped, well-trained, battle-hardened. He believes his gods are on his side. Let him believe what he will. We have the tanks on ours." Joachim Pfeiff, 14th Krieg Armored

"Some may be able to avoid the judiciaries of the Adeptus Arbites, fewer may be able to face off against the Imperial Guard and the Adeptus Astartes, but let it be known that none can stand against the Officio Assassinorum."
Reply




Users browsing this thread: 2 Guest(s)