DOTA 2
Preko 4k sati pojedenih od strane ove igre.

Dota 2 budi u meni sadomazohisticke porive i kao u nekoj potpuno disfunkcionalnoj platonskoj vezi koliko se god trudio da je ostavim iza sebe vracam joj se.

Trenutno pravim pauzu time sto sam presao na Black Desert ali mislim da ce me to drzati svega par meseci u vrh glave.

Ono sto sam video u novom patchu je da su menjali kolorit herojima i dosta toga mi se uopste ne dopada, mada to je valve i koliko god u losem smeru patchevi budu isli prolazice. Isto kao i ona situacija kod menjanja main menu UI-a i promene same mape.
Negde tek rodjen, negde davno zaboravljen
Reply
Ko volina sam se nalozio na SFV i to me vec drzi neko vreme. U pauzama se bavim sadomazohizmom i pokusavam da zavrsim The Lord of the Rings: War in the North.
[Image: 76561198078674713.png]
Reply
(2016-04-11, 11:31)GoKu Wrote: Ko volina sam se nalozio na SFV i to me vec drzi neko vreme. U pauzama se bavim sadomazohizmom i pokusavam da zavrsim The Lord of the Rings: War in the North.


Ah potpuno sam zaboravio na tu igru. Davno bese Big Grin Ali ne zalim izgubljene sate iako nije bog zna kakav kvalitet, a must play za sve tolkinove fanove.
Negde tek rodjen, negde davno zaboravljen
Reply




Users browsing this thread: 2 Guest(s)