DOTA 2
Rulat će DOTA 2 kao i sve Valveove igre dosad, to što blizzardovi fenbojevi hejtaju je njihova stvar. Mene nije briga što će se igra plačati, barem znam da će rulat jer je Valve jedna od rijetkih kuća koja rula, i steam je zakon. Big Grin
[Image: 2mz02di.png]
Reply
Mozda ce da rula ali mislim da je glupo uporedjivati ovaj naslov sa originalnom DOTA modom a koliko ce biti isplativo za Valve pokazace vreme
Reply
Svi heroji će biti portovani, gameplay će ostati isti, samo će biti grafički i tehnički unaprijeđena.
Logički nastavak moda - standalone igra.
Moraće da rula ;D
Reply
It's beginning.. ^__^

Quote: Dota 2 Beta Keys Sent Out to Steam Game Developers

Bellevue, Washington - Aside from the 16 DotA teams participating in The International Dota 2 Championships in Germany, Valve has been giving away Dota 2 beta key access to game developers who support Steam. Employees at Arrowhead Game Studios, developers of Magicka, have confirmed to have received early game access to Valve's stand-alone remake of Defense of the Ancients.

"Work is slowly grinding to a halt as the DOTA2 beta keys are distributed around the office."
-- Magicka Developers via Twitter
Reply
http://www.youtube.com/watch?v=-cSFPIwMEq4
Reply
da vidio sam to, meni bezveze trailer, neka stave neki koji ce prikazat kako ce dota 2 zbilja izgledat a ne ovakve gluposti da napaljuju fanove
[Image: XeDUK7e.jpg]
Reply
Pa s obzirom da sutra počinje The International , prvi Dota 2 turnir, na kojem će se prvi put prikazati onda nema razloga za takav brutalan hejt.. hejteru! Toungue

Inače turnir će se uživo prikazivati na 4 jezika a glavna nagrada će biti 1 milion $
( Valve showing power :3 ).
Reply
ne znam ja di ti vidis hatera XD

ja cu vjerojatno igrat i dota2 i hon, kako mi kad dode, ali realno za taj trailer ne vrijedi prebijene lipe, neka stave nesto sto ima veze s igrom koju reklamiraju
Reply
Ovo mi je vrhunac debilizma. Turnir u igri koju prvi put vidiš. Jedino ako nije bukvalna kopija DOTA-e samo sa boljom grafikom.
Reply
koliko sam ja skuzio oni imaju timove koji testiraju igru cijelo vrijeme ili tako nesto, valjda je to turnir medu njima, iako i meni je ko da idu natraske

no ono sto me nervira su svi ti fanovi dote2 koji cijelo vrijeme se nabrijavaju na igru i govore kako je bolja i sta sve ne, i onda ovi izbace trailer koji nema veze s igrom, tj ne prikazuje gameplay ni nis nego je onako bezveze, i svi odma to je awesome, cool, preje*eno...

a mislim da zbilja ce bit kopija dote sto se svih heroja tice, samo ce sad imat malo drugacije modove i neke sitnice + grafika naravno, po meni to i nije losa stvar, samo sto ce oni koji su igrali dotu imat veliku prednost pred ostalima od starta
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)