League of Legends
Veruj mi vrlo rado ,ali ne smem sad da se zaludim,samo jos malo da izguram skolu i to je to Big Grin...Onda idem da dominiram XD
Reply
ja odigram tu i tamo, igram sa mage herojima i tak..
[Image: XeDUK7e.jpg]
Reply
Pa ajde ako hoces da odigramo ,aduj me ,ime PalestraWarior .... Ne igram ni ja cesto ,npr . u poslednja 4 meseca sam odigrao 2 gejma ..Igram vecinom sa Jayceom,Tryndamerom..
Reply
Krenula sam možda prije mjesec dana i malo sam se navukla XD
Još igram sa free championima, ne mogu se još odlučiti kojeg uzeti. Ugl mageove uzimam.
[Image: a3a77ab1208651095298401d936d852f141.jpg]
Reply
@emily sto ne probas Dotu? Veruj mi daleko je bolja, i imas sve heroje odmah. Big Grin
[Image: 76561198247150340.png]
Reply
Da da, čula sam da je bolja od LoLa, da je LoL nekako jednostavniji i to, al nikad nisam igrala igre na ovu foru pa sam krenula sa LoLom dok se malo ne naviknem i to pa možda krenem Dotu. Uz to, svi koje znam igraju LoL pa mogu sa njima igrat.
[Image: a3a77ab1208651095298401d936d852f141.jpg]
Reply
^Ja ne igram Toungue
[Image: 76561198098110211.png]
Reply
Zanimljivo je kako ni u jednoj Dota 2 temi niko ne preporucuje LoL, ali se zato svi "Dotasi" javljaju u LoL temi kako bi povecali broj svoj ih igraca, kompleks nize vrednosti, sta li je, ne znam. Wink Big Grin

Emily, LoL jeste laksi, sto svakako nije losa stvar, igrao sam obe igre, trenutno igram LoL, i to vec poduze vreme.
Ako imas sve heroje u doti besplatno to je lepo, ali po meni je bolje da ih nemas, jer znam da kada jos nisam dosao do 30-og levela da me je u igri odrzavala
jedino ta zelja da skupim sto vise IP-a da bih probao nove heroje.
Samim tim sto je LoL laksi je bolje poceti od njega a ne od Dote, u Doti ces se namuciti posteno, jer je zaista komplikovanija igra, niti to pokusavam da poreknem.
To je na primer kao sto neko vise voli automatski menjac od manuelnog, samo to sto je teze voziti manuelni nije u isto vreme i bolje. Smile

Sto se tice starosne grupe igraca u LoLu, ako igra ima vise igraca, logicno, imace vise i dece. Medjutim to je samo u normalima, stvar je u tome sto pocetnici, ili igraci koji igraju samo normale u LoLu
shvataju to previse ozbiljno, nakon sto dodjes do 30og levela i pocnes igrati ranked, shvatis da si se nervirao bez razloga. Big Grin
Reply
Igram ponekad tu i tamo kad uhvatim vremena Smile
[Image: Full_Metal_Alchemist_Signature_by_MrBasFish.png]
Reply
Da kazem koju u vezi igre,nisam dugo Big Grin.Igram je i dalje,jos od bete nesto malo,aktivnije od sezone 2 .Proslu sezonu sam zavrsio kao platinum igrac.Mislim da se vise od toga necu pomeriti.Mrzi me da se fokusiram na odredjen broj heroja i odredjenu roll-u kako bi se popravio i napredovao ka Daimondu,kao i da spamujem ogroman broj partija,neka fala.Jednostavno igram ono sto mi se igra u datom momentu. Sto se tice same igre dosta se graficki popravila u zadnje vreme .Stari heroji se konstatno relanchuju ,audio itd.sve je podignuto na visi nivo.Meta se menja iz sezone u sezonu.Sa druge strane Riot bi morao malo vise da poradi na stabilnosti servera i samog klijenta koji baguje sve vise,kao i da smanji sa idiotskim idejama za stvaranje para.
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)