League of Legends
#21
Može da se igra 1v1. Staviš practice i pozoveš frendove i to je to. Igra se normalana partija ali se ne dobija exp i IP.

Nije fazon u tome koliko je Dream dobar nego u ostatku tima. Sada samo igram sa NeLe85 skoro nikada ne igram sam. Dok sam igrao sam pobeđivao sam svaku 5-6. Jer uvek mora neki debil/debili da ti budu u ekipi. Uglavnom igram 3v3 (manja šansa da dobiš debila u timu). Juče smo igrali sa nekim likom što je igrao sa Ashe i lik igrao kao da je melee O.o Posle 5-10 min on ima ubijenih 5 creepova (NeLe85 i ja po ~50) i 10 smrti (NeLe85 i ja 0)... Ima još puno ovakvih slučajeva kada igramo 3v3 i taj 3. igrač treba samo da bude solidan (ma samo da stoji kod kule da ih ne feeduje) i pobeđujemo a on bude očaj i samo trči i gine...

EDIT
Kupio sam Siona i razočaran sam. Jako je spor, sporo maše ali ima jak damage (njegov 3. skill Enrage mu na lv5 daje +~70-80 damage) i to je to. Svi skillovi su mu samo za jači udarac ili stun. Protiv range likova nema šanse. Od sada kupujem samo range likove...
Hmmm sada sam našao dosta dobar sajt koji govori kakosa kojim herojem da se igra i itemi koji da se uzimaju http://leaguecraft.com/strategies/guide/...-can.xhtml Moj bild je bio potpuno drugačiji... Daću Sionu još koju šansu... Ubaciću ovaj link http://leaguecraft.com/strategies/guides i u prvi post...
Reply
#22
Dešavalo mi se da igram sa likovima koji provedu pola vremena u bazi i čekaju nešto, ko zna šta ali ima likova koji su me potpuo uništioli, nisam mogao ništa da uradim
"Your foe is well equipped, well-trained, battle-hardened. He believes his gods are on his side. Let him believe what he will. We have the tanks on ours." Joachim Pfeiff, 14th Krieg Armored

"Some may be able to avoid the judiciaries of the Adeptus Arbites, fewer may be able to face off against the Imperial Guard and the Adeptus Astartes, but let it be known that none can stand against the Officio Assassinorum."
Reply
#23
ma jest fazon, jer imas slucajeva da su timovi podjednaki i onda onaj koji ima nekog ko ne zna sta bi izgubi game

pogledo sam sta kazu za aniviu, ja joj to i slazem XD znaci dobar sam Toungue

inace sto se runa tice ovako to kod mene izgleda:
[Image: 27767821.th.png]

a kad se rune kombiniraju onda ima nekih pravila, tipa ako stavite 5 runa tier1 onda cete dobit neku random tier2 runu, rune koje su razlicitog lvla(tier1,2,3) se nemogu kombinirat
rune kombinirajte samo kad vam budu visak, jer ne moze se dobit neka ultra jaka runa kombiniranjem, mozda eventualno kombiniranjem tier3 runa se moze dobit neka mrvicu bolja ali uglavnom se to kombiniranje ne isplati
[Image: XeDUK7e.jpg]
Reply
#24
Još ni jednu runu nisam kupio, nema se para. Za sada sam samo kupio 3 heroja i mislim da sam sa herojima završio na neko vreme Big Grin
Reply
#25
Kad počinje borba, šta znače oni brojevi, zlatni, zeleni i bronzani??
"Your foe is well equipped, well-trained, battle-hardened. He believes his gods are on his side. Let him believe what he will. We have the tanks on ours." Joachim Pfeiff, 14th Krieg Armored

"Some may be able to avoid the judiciaries of the Adeptus Arbites, fewer may be able to face off against the Imperial Guard and the Adeptus Astartes, but let it be known that none can stand against the Officio Assassinorum."
Reply
#26
Ne razumem o kakvim brojevima pričaš. Kada kreće igra ili dok se biraju likovi?
Reply
#27
Kad kreće igra, izaberus e likovi i počne da se loaduje i onda se pojave neki brojevi, ali neznam šta oni znače
"Your foe is well equipped, well-trained, battle-hardened. He believes his gods are on his side. Let him believe what he will. We have the tanks on ours." Joachim Pfeiff, 14th Krieg Armored

"Some may be able to avoid the judiciaries of the Adeptus Arbites, fewer may be able to face off against the Imperial Guard and the Adeptus Astartes, but let it be known that none can stand against the Officio Assassinorum."
Reply
#28
valjda mislis na ping?

ping je vezan za brzinu kojom podaci prelaze od servera do igraca, sto ti je manji ping to znaci da je bolja veza, ako ti je broj zelene boje onda sve u redu, ako je zute onda mozes tu i tamo imat laggove, ako je crvene onda nije dobro

inace ping imas u svim mmo igrama
[Image: XeDUK7e.jpg]
Reply
#29
A da , to je ping Smile pa lepo od njih da nam kažu bar šta možemo da očekujemo Smile meni je obično žuto, nije mi bilo zeleno ni jednom
"Your foe is well equipped, well-trained, battle-hardened. He believes his gods are on his side. Let him believe what he will. We have the tanks on ours." Joachim Pfeiff, 14th Krieg Armored

"Some may be able to avoid the judiciaries of the Adeptus Arbites, fewer may be able to face off against the Imperial Guard and the Adeptus Astartes, but let it be known that none can stand against the Officio Assassinorum."
Reply
#30
@Dream
I u toku igre ti piše ping. Gore desno imaš četiri kockice.

@Frog
Kako ide stvar sa runama?
Otključao sam 4 crvene Mark, 3 žute Seal, 3 plave Glyph i 1 ljubičastu Qui... E sada ja u ta mesta mogu da stavljam i tier 1,2,3? Onda se više isplati štekati pare i kupovati samo tier 3 rune nego tier 1 koje su zaista bedne...

Na koji fazon radi žrtvovanje runa. Žrtvujem 1-3 tier 1 runu da bi dobio 1 tier 2 runu?
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)