Shiki (preuzeo Pegla) ;) [zavrseno]
#1
Shiki

[Image: shiki-anime.jpg]

Tip serije: TV
Broj epizoda: Ongoing (22)
Žanr: natprirodno, horor, misterija, vampiri
Studio: Daume
Godina: 2010
Fansub grupa: Okawari 480p (kontam da odgovara i na 720p)

Tokom leta u Sotobi, u selu koje broji 1300 stanovnika, počinju da se dešavaju čudne i bizarne smrti. Istovremeno, čudna porodica se doseljava u napuštenu kuću u selu. Nakon posete ovoj porodici, Megumi Šimizu nestaje i celo selo je u potrazi za njom...
[Image: steinsgate.png]
Reply
#2
Lepo što se neko dohvatio ovog Smile
Reply
#3
Elem, samo da javim narodu da je Simpatičan Mladić usled previse obaveza odustao od daljeg prevodjenja ove serije, ali nista ne brinite, ja preuzimam kormilo i kontam da cu stici emitovanje posto je sada na snazi pauza od tri nedelje ako sam dobro primetio Wink (sasvim dovoljno za sustizanje, rekao bih Toungue)
mala promena je sto sam ja odlucio da radim po izdanju grupe Okawari tako da kontam da cu vec postojece prevode da prepravim da budu za to izdanje posto ce ovih nekoliko biti kao zajednicki rad nas dvojice a i Horriblesusbs su ovog puta izdali, jer rade neki bedni kvalitet sa hardsubovanim prevodima.
I naravno, posto imamo lepa izdanja ocekujte i fansub sa sarenim i jednobojnim titlovima Thumbs up! Anime
---------------------

Glava AO porodice  Whistling
Reply
#4
Dokle god ima fansuba sve mi je jedno od koje grupe prevodiš Big Grin
Reply
#5
Nisi ti jedini koji ce da prati, znas Toungue
---------------------

Glava AO porodice  Whistling
Reply
#6
e ovako, jedan pitanjac za one koji prate Shiki.
Dakle, posto Okawari, po kojima radim dosta kasne sa svojim izdanjima, razmisljam da radim po Horrible subs izdanjima koja su kao i obicno brza, ali nemaju soft sub varijantu i izbacuju neki blago bedni 360p snimak? Tako da bi dan-dva posle emitovanja imali prevod koji odgovara HS izdanju a onda bi kada ovi izbace bolji, odradio fansub za Okawari izdanja?
Meni licno nije frka da cekam da Okawari izbace, samo je pitanje da li vi zelite i mozete da cekate Smile
---------------------

Glava AO porodice  Whistling
Reply
#7
Ja lično mogu da čekam.... Ako ne kasne više od 3, 4 dana, po meni ništa strašno Smile
[Image: steinsgate.png]
Reply
#8
ovog puta su okasnili celu nedelju, odnosno, juce su izbacili epizodu od proslog petka, zbog nekih RL frka ili sta ja znam cega, nista, videcu sa danasnjom epizodom za vikend, pa cete biti obavesteni Anime
---------------------

Glava AO porodice  Whistling
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)