Bokurano [Obnovljen]
#1
Bokurano / ぼくらの

[Image: bo10.jpg]

Za vreme škole u prirodi, petnaestoro dece (8 dečaka i 7 devojčica), nalaze pećinu na obali mora. Unutra otkrivaju računare, a zatim i vlasnika, Kokopelija, koji tvrdi da je programer koji radi na najnovijoj igrici - petnaest robota će doći, a deca trebaju da odbrane Zemlju. Pošto ubedi decu da potpišu ugovor, svi se misteriozno bude na obali verujući da je sve samo san.

Vrsta: TV
Broj epizoda: 24
Status: Završeno emitovanje
Datumi: 9. april 2007 - 17. septembar 2007
Producers: Gonzo, Diomedea
Žanrovi: Drama, Mecha, Sci-Fi, Psychological
trajanje: 23 min. po epizodi
Rejting: R - 17+

Čini mi se da sam ranije poslao 3-4 prevoda, mogu da se obrišu, pošto sam ih potpuno preradio - prevodi su sad na latinici, lokalizovani su (nema počasnih sufikasa, imena su prevedena), imaju karaoke, koje ću verovatno da izbacim, lol.

Blagi spojler (prevod imena nekoliko novih likova u drugoj epizodi:
[spoiler]Koe mushi - Balegar;
Zearth / Ji A-su - DiErt[/spoiler]

RAW sa tajmingom i prevodom je od Kira-Fansubs.

Preview openinga:



(biće izmena u verziji za ovaj sajt, konkretno verovatno bez karaoke (samo tekst) ili bez "komplikovanog" efekta, mada kako je 480p, ne bi trebalo da vam laguje... Ovo je verzija za kućnu upotrebu jer pravim Bokurano DVD-jeve, naslov će za ovaj sajt izgledati ovako:
[Image: kira-f10.png]

Par screenshotova:
[Image: kira-f12.jpg]
[Image: kira-f13.jpg]
[Image: kira-f14.jpg]
[Image: kira-f15.jpg]
[Image: kira-f16.jpg]
Reply
#2
Isto pitanje kao i za ostale, je l' ziv projekat ili da ga skidam sa spiska?
---------------------

Glava AO porodice  Whistling
Reply
#3
Živ, apdejtovan i prevodi se 17. epizoda u ove kasne noćne / rane jutarnje sate. Zar nekoliko dana stiže prvi batch, nadam se.
Reply
#4
Bravo, majstore. Baš me zanima kako si preveo. Anime
[Image: 76561198088028945.png]
Reply
#5
a meni se gleda Bokurano
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)