Naruto [Anime]
Oh Lavi you really shouldn't do that. Now you'll be killed by angry fans. This was extremely subjective. XD
[Image: bged4w.jpg]
Reply
Dakle....Svega toga ne bi bilo da su Naruto i Sasuke na vreme dobili praznu sobu XD Imali bismo kul arkove, poput chunin exam, a ne gej bromance for rest of anime Smile
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply
Neeeee!
Lavi... dammm youuuu!

Sad će svi gledati na ovaj anime kao na trash... Zašto si to uradio? XD
[Image: maxresdefault.jpg]
Reply
Meni je ovaj anime bio fun za gledanje sve do pain arka. I pored toga sto mi je smetalo sto vise niko zivi nema veze sa nindzama, anime je opet bio fun to watch, ali nekako meni je bio i ostao Orochimaru omiljeni negativac i cim je on nestao sa scene i Jiraiya, sve mi je ostalo bilo meh.
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply
Ma Kišimoto se pogubio. Meni se sviđalo i onaj ark sa Five Kage Summit... kada ih Saske napada.
Nakon toga je sve otišlo dođavola.
[Image: maxresdefault.jpg]
Reply
droppao sam naruto jer je pun fillera , ovako nema smisla gledat ,jer je svaka druga epizoda filler
Reply
http://www.nyaa.se/?page=view&tid=769993

ovo je cijeli film boruto , al na korejskom pricaju
Reply
Evo ovaj novi filler arc će imati minimum 9 epizoda. Dakle, canon epizode će se vratiti za 3-4 meseca.
Preterali su ga. Studio Pierrot se u protekloj godini i već na početku 2016 toliko nasrao sa filerima da to smrdi.
[Image: maxresdefault.jpg]
Reply
Nisu mi uopšte jasni,manga gotova ima Bog zna koliko a oni samo fillere šibaju!?Jure 1000 epizoda kao OP!?!??! Upropastiše anime načisto.
Reply
Znaš kako se kaže:

''Kada sereš, onda moraš da obrišeš i dupe''. XD

Naravno, ovo se odnosi na Studio Pierrot. Da ne dođe do nesporazuma. Big Grin
[Image: maxresdefault.jpg]
Reply




Users browsing this thread: 6 Guest(s)