Naruto [Anime]
#11
Imam sve ep Naruta (220), Shipuuddena (28), 4 specijala , 3 filma i 369 brojeva stripa. Sve je pogledano osim 3. dela filma i stripova. Anime je odlican. Prvih 3-5 ep anime izgleda decji dok se upoznajemo sa likovima meni je bio simpatican pa sam nastavio da ga gledam i odusevio se. Ukratko radnja se vrti oko glavnog lika Naruta (koga u pocetku anime niko u selu ne voli i ne priznaje) u ispunjavanju njegovih snova da postane Hokage (najbolji nindza) u svom selu, u zelji za svacijim priznanjem (ova prica dodje kao neka pozadinska jer se provlaci kroz celu seriju). Zatim Naruto upoznaje svoje saborce Sasketa i Sakuru i ucitelja Kakasija i tu se stvari velikom brzinom zahuktavaju i prestaju da budu decje... Mnogo intresantnih likova sa jos intresantnijim sposobnostima, odlicna prica sa puno obrta, jako lepo odradjena veza izmedju likova, odlicna sibanja....... Preporuka svakome!!!!
Reply
#12
Naruto jke stvarno dobar ali imam jednu ogromnu primedbu...puuuno filera i puuuuunnnnnnnooooooo razvlacenja...deshava se nekad da se radnje od konkretnih 20 min razvuce na 5-6 epizoda...inace je odlican.
Reply
#13
Inuyasha Wrote:Naruto jke stvarno dobar ali imam jednu ogromnu primedbu...puuuno filera i puuuuunnnnnnnooooooo razvlacenja...deshava se nekad da se radnje od konkretnih 20 min razvuce na 5-6 epizoda...inace je odlican.

ma ista stvar i za prvom verzijom hellsinga koja mi je bila dosta razvučena, kao ona epizoda za vampirskim bonnie and clyde. U DOA verziji je puno bolje napravljenija.
[Image: harpy211.png]
Reply
#14
dobro, u OVI bonnie and clyde traju sve skupa 5 min, al ima vise krvi Cool
inace nemam nista protiv razvlacenja ako nije previse dugo
Tko vrijedi leti
Tko leti vrijedi
Tko ne leti ne vrijedi
Reply
#15
Pa to je iroblem u narutu, shto su preterano razvukli radju na nekim delovima...nekada i po 10 epizoda (!)...
Reply
#16
sjecam se kad sm gledao na televiziji DBZ jedna epizoda dnevno (vikendom ne naravno), pa kad bi borbe trajale i po dva- tri tjedna a ja svaki put trcim doma poslje osnovne da uvatin pocetak. sjecanja moje mladosti... Smile
Tko vrijedi leti
Tko leti vrijedi
Tko ne leti ne vrijedi
Reply
#17
Da, i meni je malo smetala sva ta sila fillera, al' preživila sam je... barem je zadnjih par epizoda bilo zanimljivo =)
A što se tiče odugovlačenja... da... i tu su malo dosadni, al' ništa strašno... No jedino sad u Shippuuden- u mi to smeta, jer je manga otišla toliko naprijed, da će animi trebati dobrih 5 godina da je stigne... Al' što više epizoda, to bolje Big Grin
[Image: sig2t.png]
Reply
#18
Uf shippuuden je zvaka...dobro poceo, a posle one borbe razvukliiiii....jedna cekam sledecu epizodu od sat vremena Anime
Reply
#19
Inuyasha Wrote:...jedna cekam sledecu epizodu od sat vremena Anime

Da, da! Naruto Special Big Grin ...petak!!! Big Grin (osim toga, zaslužili smo je Wink)
[Image: sig2t.png]
Reply
#20
Da...bogami, posle one zvake, da...koliko sam citao negde mislim da ce i sledeca (znaci posle specijala) isto biti sat vremena Anime
Reply




Users browsing this thread: 2 Guest(s)