Highschool of the dead -> BG-Anime team [zavrseno]
#1
[Image: hsotd.jpg]

Tip serije: TV
Broj epizoda: Ongoing (12?)
Žanr: Akcija, horor, shounen, ecchi
Studio: Madhouse
Godina: 2010
Opis preuzet sa: Anidb.net

Širom sveta se proširila smrtonosna zaraza koja pretvara ljude u zombije. U japanu, nekolicina učenika Srednje škole Fuđimi, kao i školska doktorka, skupili su se zajedno kako bi preživeli aktuelnu apokalipsu. Priča prati Takaši Komuroa, jednog od učenika koji je preživeo u prvobitnom izbijanju zaraze.

Promena plana,
ne radim ja, radi BG-Anime Smile
---------------------

Glava AO porodice  Whistling
#2
be tr00, be ongonig

ali baš ako noćeš da tupiš i da se za prevod čeka po mesec dana, onda sačekaj neku bolju FS grupu
#3
sup Anime jedva čekan
[Image: clouds_2.jpg?_subject_uid=102743872&w=AA...kgiIn3C6Ig]
#4
Slazem se sa Ronorom ovo za sada su prilicno slabe fan sub grupe ali problem je taj sto je anime vec lincenciran pa mozda i nece biti boljih prevoda sve do izlaska DVD verzije. Inace anime je dobar ali je animacija slaba (bar po mom misljenju i ukusu) Smile
#5
(2010-07-05, 13:47)Roronoa Zoro Wrote: be tr00, be ongonig

ali baš ako noćeš da tupiš i da se za prevod čeka po mesec dana, onda sačekaj neku bolju FS grupu

tebi ako se ne svidja sto "tupim" nemoj da cekas prevode i resen problem Smile
---------------------

Glava AO porodice  Whistling
#6
ongoing je preporučnjivo da se radi u hodu, a kada je serija završena tu nije bitno.

a ja ako čekam tebe ili nekog drugog na prevod ja ne bi ništa gledao (bez obzira na tip), tako da tu problema nema

ps: možda je reč grupa, ali nisam želeo da te uvredim, tako da sry
#7
To Peglo careBig GrinBig GrinBig Grinkonačno neki dobar zombi anime. Video sam trailere i meni izgleda odlično. Zombi su nacrtani odlično tako da nemam neke primedbe i ne vidim da je nešto loša animacija a konačni sud ću dati kada pogledam ceo serijal.SmileSmileSmileSmilene odustaj.
[Image: 46003000000v4vendettaid.jpg]
#8
doslo je do male promene, Bg-anime je uzeo da radi ovaj naslov, a ja sam bio mnogo dobar pa sam odustao i prepustio njima, pa cemo videti kako ce da ispadne, jbg, nadjite mi nesto drugo sto je ongoing a ovako nekakvo i bacam se na posao Smile
---------------------

Glava AO porodice  Whistling




Users browsing this thread: 1 Guest(s)