Legend of Galactic Heroes [otkazano]
Nije ništa prevedeno, ni jedan ep. Samo je najavljen rad i od toga ništa nije bilo.
Reply
Hm pa probacu ,ali mogu da krenem tek od 17.aprila ozbiljno,videcu zbog prijemnog ...Krenucu da prevodim,ali ne obecavam da ce to brzo da ide,da probam 1 epizodu na dve nedelje i bice dobro Big Grin ..Posto imam vec dugo vremena u planu da ogledam ovaj anime Big Grin .
Reply
Uh, prijateljski savet, nemoj da najavljujes da ces da prevodis nesto sto i nisi gledao. Mislim ok, tako se zalecu i ovi sto prevode ongoinge, ali ovo je matora serija, vrlo neobicna i mnogima suvoparna (meni dobra doduse), od preko stotinu epizoda. Ako ces nesto da se prevodi, to treba da bude ozbiljno, a ne ko onaj lik skoro sto je bio sto je najavio da ce da prevodi nesto pa posle 15 minuta (bukvalno 15) rekao odustajem XD
Reply
Well, da šaljem ja prevod za 1. epku? A Ashaman kada se konsoliduje nek nastavi i nek mu je srećan rad(dijalozi ubiše u pojam XD)

Ili da šaljem prevod u kanalizaciju? Anime
[Image: 2nr3vi0.gif]
Reply
Ako vec imas odradjeno, onda svakako salji na sajt.
Reply
hm pa zato i nisam rekao da cu 100 posto moci,ako posaljem znaci da mi se svidelo..Mozda krenem sad,ali je realnije tek 17.aprila ili u maju..Pa gledao sam malo, animacija je losa,ipak je to star anime,ali prica mi se svidja ..
Reply
Prijemni nije bitan, prevodi odmah Toungue XD
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)