Digimoni
#51
Vau, nostalgija over 9000!
Ostvario mi se dečački san XD
Biće strašno neobično gledati Digimone svake sedmice kako bude izlazio. Nadam se isto tako zanimljivo i uzbudljivo!
[Image: 2nr3vi0.gif]
Reply
#52
Ja se nadam da ce da ispostuju stil originalnih digimona posto ovo sto izlazi zadnjih 10 godina je sprdnja, skroz su srozali digimone pa su mi vise licili na neke pokemon/medabote ili kako se vec zovu nego digimone.

Licno jedva cekam da vidim sta ce da bude posto mi je 1 sezona ubedljivo najbolja sto se digimona tice i donekle 3 sezona. Big Grin
[Image: 76561198247150340.png]
Reply
#53
(2014-12-13, 14:45)ZetaZaku Wrote: I tako je Toei usrao i Digimon Adventure. Prvo Saint Seiya, zatim Sailor Moon, i sad ovo.
[spoiler][Image: YvYhrpp.jpg][/spoiler]

WOW XD crtež se baš razlikuje - jednostavan sa vrlo tankim konturama. U takvom tananastom stilu je i logo. Baš me zanima kako će digimone da urade. XD Ne smeta mi ovo. Nadam se da će naracijom i karakterizacijom pokazati ono najviše što sam kod digimona voleo - SRCE & DUŠA. Smile
[Image: 76561198088028945.png]
Reply
#54
Evo kako je moglo da izgleda:
[spoiler][Image: weg8clx.jpg][/spoiler]
[Image: 76561198041329936.png]
Reply
#55
[spoiler][Image: ackroygtnnhnithjkwrq.png]

http://kotaku.com/how-anime-art-has-chan...1656750480[/spoiler]
[Image: 76561198088028945.png]
Reply
#56
Prva sezona uz tamers je najbolja. Ostale su dobre al nisu dobre kao prva sezona i tamers. Nadam se da ce digimon adventure tri bit odlican kao prva sezona
Reply
#57
Navodno ce bit kao u orginalu opening "Butterfly" i kad je digitacija "Brave Heart", znaci nostalgija lvl over 9000 Big Grin
[Image: 76561198098110211.png]
Reply
#58
Sad ce se na jesen emitirat Digimon Universe: Appli Monsters (デジモンユニバース アプリモンスターズ, Dejimon Yunibāsu Apuri Monsutāzu)
Reply
#59
Pogledao sam Digimon Adventure tri i blago sam razočaran, ali moglo je i gore. Pošto nije bilo prave avanture trebalo je više ići na složene emocije i odnose među protagonistima, naznaka je bilo ali su se se uglavnom eksploatisale bolno izlizane srednjoškolske slice of life, šećerne i slatke fore posebno u najlošijem drugom filmu. Treći je nazanimljiviji zbog egzistencijalne neizvesnosti digimona. Uvek sam hteo da vidim kako će izgledati ostali digimoni u ekstremnim fazama i nažalost sve i jedna evolucija je jeftin reskin. Bezidejnost je i kod neprijatelja, ništa na nivou Vandemona i ostalih bos negativaca iz originala, borbe su kratke i dosadne. Ono što tri najbolje radi je da je ovo zapravo priča (provučena kroz glavne likove) o sentimentalnosti starijih gledalaca za nekim prošlim vremenima. S obzirom na kraj nastavak nije nemoguć.

3/5
[Image: 76561198088028945.png]
Reply
#60
Au mora se gledati ovaj anime, samo odlazem i odlazem i nikako da ga pogledam. Imam strah da ce me lupiti nostalgija,ne znam. Imam jedno pitanje za ljude koji su gledali sa srpskom sinhronizacijom. Da li se secate scene kad onaj vatreni vice: "JA GORIM!"
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)