Digimoni
#11
@PicoLord Bilo bi lepoi da se i ta sezona sinhronizuje. Smile Mozda da probas opet? Evo ja cu pokusati da pomognem koliko mogu.
[Image: 317bpjd.png]
Reply
#12
Moj prvi anime Big Grin Kako smo se kao klinci lozili XD Sad mi na polici stoje Gabumon i Palmon Smile
Verovatno ga necu ponovo gledati, jer mi verovatno nece biti tako strava kako kad sam bila klinka, a necu da kvarim secanja.

Reply
#13
Nekome digimoni, nekome He-Man XD
[Image: 76561198014117425.png]
Reply
#14
Pa dobro, ti si starija od nas (otprilike duplo XD), pa zato (no offense). Ne secam se da sam ikada gledao taj anime. Koliko sam slicica Digimona imao, pa onda figurica... Msm da sam jednom imao i digi-spravicu. Big Grin
[Image: 317bpjd.png]
Reply
#15
Neka se još neko duplo stariji javi XD
Svaki put kad sam gledala digimone padali su mi transformersi na pamet.
Offtopic: vi ste imali digi spravice a mi akcione figure XD
[Image: 76561198014117425.png]
Reply
#16
(2010-06-16, 18:00)S0sa Wrote: Nekome digimoni, nekome He-Man XD

A nekome Sailor Moon, no da ne idemo u oftopicarenje Big Grin... Digimon, ne sjecam se da sam ikada bio zagrijan za ovaj anime Big Grin
WoT (The Wheel of Time ) enciklopedija : http://www.encyclopaedia-wot.org/
WoT wiki : http://wot.wikia.com/wiki/A_beginning
[Image: battousai.jpg]
Reply
#17
Mnogo sam voleo ovaj anime... Prva sezona mi se mnogo vise svidjala nego druga, ali bilo mi je interesantno sto su je onaj klinac i klinka porasli...
[Image: Code_Geass___C_C_by_Alan0605.png?t=1263603582]
Reply
#18
Poster iznad kreveta - Garurumon Love Uvijek sam se palila na njegovog vlasnika (zaboravila ime XD) Ugl. jedan od razloga zašto sam kasnila u školu na prvi sat i nisam išla na sate klavira.
[Image: a3a77ab1208651095298401d936d852f141.jpg]
Reply
#19
Uh, Xros Wars fino deluje na pocetku, zanimljivo je to sto kao i uvek uvode nove Digimone (kao sto se radi i kod Pokemona) da ne bi ljudima dosadili jedni te isti Big Grin. Svidja mi se sto su po svemu sudeci uveli vise frakcija koje se bore za prevlast, u ovom slucaju titulu kralja Digimon sveta. Nama je jos nepoznato sta ta titula donosi ali zanimljivo je i to da su medju protivnickim frakcijama koje ce se najverovatnije suprostaviti glavnom junaku ljudska bica tako da ocekujem zanimljiv nastavak ovog serijala Big Grin.
Reply
#20
odgledao sve sezone i sve filmove i krenuo xros wars. steta sto wada kouji nije pevao opening, ali je barem insert song. i voice actori mi se svidjali, narocito minami iz two mix Love (Conan, Envy). Jedina stvar koja mi se nije svidjala je sto je Shoutmon u child form pobedio vise adult i perfect form digimona. Nadam se da su bar izbacili te forme, jer bi bilo bzvz. kod one docking scene sam bio WTF GUNDAM?!
sto se prethodnih sezona tice, najvise mi se svidjale Adventure i Savers. meh, sve mi se svidjale. jos da prevedu tamers pa da krenem sve ispocetka na japanskom posto sam prve 4 sezone na nemackom gledao lol
[Image: 76561198041329936.png]
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)