Digimoni
#21
@alex5ko: Svaka čast za link.
Eh, koje instant vraćanje u detinjstvo...
A kad kažem detinjstvo, mislim druga, treća godina srednje. XD

Kao da je juče bilo, devet ujutru, tresem musli u činiju, sipam mleko, uključujem TV i natenane doručkujem. I svakog ponedeljka, ćale (kom je tad slobodan dan) s istim pitanjem... "Pa koliko ti to godina imaš?" Big Grin
Reply
#22
Da li ima neko link/ove za preuzimanje Digimona,1 sezona,sinhronizovana na srpskom jeziku?
Vidim da je dosta ljufi ovde diskutovalo o sinhronizacijama...bilo kakva da je,samo da ih ponovo gledam!
Ne mogu da cekam,ubio sam se trazeci preko neta,ali bez uspeha Sad
Ako neko ima bilo kakvu informaciju za preuzimanje,neka mi prosledi poruku,ili napise na zid ove teme..
Hvala unapred svima!
Reply
#23
E, digimoni, digimoni... "Pustolovine sa digimonima" - RTS, jedan je od najlepših animea mog detinjstva - taman je legao kao kec na desetku posle onog bombardovanja. Skupa sa "Zmajevom kuglom" i "Bličem", ostavio je neizbrisivi trag u mom dečjem i tinejdžerskom srcu. Te uspomene su neprocenjive. Odgledao sam sijaset animea (više ni sam ne znam šta sam gledao) i ko zna koliko ću ih još odgledati, ali ova tri animea su moj simbol prelepog sveta animea i mangi. Uzgred, prvi anime koje su moje oči videle, bio je "Triton" na Trećem kanalu.
Izvinite, ljudi, uhvatila me je nostalgijaSmile

http://www.youtube.com/watch?v=lboUNlnKIlY
http://www.youtube.com/watch?v=4FLpo8mweBs - ženski vokal.
[Image: 76561198088028945.png]
Reply
#24
Jao koliko mi se sad gledaju Digimoni...
[Image: Code_Geass___C_C_by_Alan0605.png?t=1263603582]
Reply
#25
Ćao. Nadam se da će neko nekada videti moju poruku, iako sam zakasnio sa komentarom, mali više... :/
Mene bi zanimalo da li neko zna gde mogu da nažem/poslušam numere iz crtaća. Bilo ih je na youtube, na nečijem kanalu ali nalog muje zabranjen, ne znam zbog čega -.- (a imao je i sve epizode).
I zanima me da li neko zna za Serafimona? On je valjda veći oblik od Magnaangemona. Nisam nikad video ni u jednom serijalu da se preobrazuje u njega. To je (valjda) u nekom serijalu posle "Digimon 02".
Eto, to sam hteo da pitam.
Bio bih zahvalan ako bi neko odgovorio Smile
Reply
#26
@pilja: Da digimoni,zmajeva kugla sa njima sam odrastao i nikad necu zaboraviti tu radost kad pocne epizoda na rts od digimona i zmajeve kugle na pinku stvarno to je neopisivo osecanje, a bas je bilo davno, ali nikad se ne moze zaboraviti.Malo kasnije pojavio se i yu gi oh isto mi je ostao u srcu i nikad me nebi mrzelo da ih sve opet odgledam da se prisetim tog osecaja iz detinjstva Smile.
   [Image: 9aaa3d0dedce91097f10ea19853a3a90_480.jpg]
Reply
#27
Ljudi evo kanala na kojem imaju sve epizode Digimona sa rts sinhronizacijom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

http://www.youtube.com/user/digimoniepiz...sults_main
Reply
#28
Kada sam bio djete ljudi bi me gledali ko da sam izrasto penis na celu kada bih reko da su Digimoni bolji od Pokemona....

Digimon the Movie je savrsenstvo glazbe i po meni najveci spotlight Digimon fransize... dakle taj soundtrack mi ne izlazi iz glave do dan danas. Naravno svaka cast i prvoj i trecoj sezoni koje su takodjer sjajne... no dat movie *ME GUSTA*
Suckam u gramatici, overusam italike i boldove od 2001.
[Image: 29w5zk5.jpg]

[Image: Naga.jpg]
Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Reply
#29
Isto misljenje XD pokemoni su mi uvek bili dosadni.
A sto se tice digimona prvi anime koji sam pratio, jos se secam pocinjao je uvece u sedam na rts, samo sto mi je krivo nikad ih nisam zavrsio pa ih mozda odgledam u buducnosti XD
In the sea without lees
Standeth the bird of Hermes
Eating his wings variable
And maketh himself yet full stable
When all his feathers be from him gone
He standeth still here as a stone
Here is now both white and red
And all so the stone to quicken the dead
All and some without fable
Both hard and soft and malleable
Understand now well and right
And thank you God of this sight
Reply
#30
Nemogu da kazem da je to bio prvi anime koji sam gledao,ali je svakako prvi koji sam odgledao do kraja,bio sam tuzan kad su zavrsili i sebe sam uvek ubedjivao ma vratice se oni ponovu i tacno u ono vreme kad bi trebali pocimati uvek mi je bio upaljen rts2,nadajuci se da ce oni poceti.Meni je glupavo uporedjivati njih i Pokemone,msm Digimoni su velicina za njih.
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)