MAME CPS3 emulacija najzad radi
#11
Igrao sam pomalo Street Fighter III 2nd Stike i Street Fighter III 3rd Stike i budući da odskoro CPS3 emulatori rade kako treba igra šljaka samo tako. Grafika je tek posebna priča.
Reply
#12
GoKu Wrote:Kilera serveri, kako ih ja zovem su stvari koje odavno postoje, ima ih za Amigu, za mame i za jos neke emulatore, nesto sam probao na Amigi, ali na mamu nikada....pisi kakvi su ti dalji utisci.

probao sam pokrenuti svoj server pa to nije islo, pa smo prijatelj i ja nasli neki francuski gdje smo se posteno naigrali samurai shodown-a Smile.
ping je bio 56 ms - skroz u redu nije uopce puno lag-alo. -ako je tko zainteresiran za probat neka mi javi.
Usput koje igre preporucujes za MAME... cujem da je street fighter dobar...
Tko vrijedi leti
Tko leti vrijedi
Tko ne leti ne vrijedi
Reply
#13
hm, ne kužim u čemu je tu stvar? koristim jednu verziju mamea za ove hrpu igara i neogeo. A što je ova?
[Image: harpy211.png]
Reply
#14
zapravo isto, ali postoje dodatne mogucnosti , mogucnost igranja online i emulacija CPS3 enginea iako se bas nerazimim u to (jos igara i naslova)
Tko vrijedi leti
Tko leti vrijedi
Tko ne leti ne vrijedi
Reply
#15
Znam da su MAME oni stari automati, poskidao sam i dosta igrica za njih, ali sta je MAME CPS3 predpostavljam neki noviji automati, koliko su velike igre za njih?
Reply
#16
CPS3 je Capcom Playning System...tj naslednik dokazanih sistema, koji su iznedrili igre kao sto su Punisher, Cadilac And Dinasour, Alien VS Predator.

E sada CPS3 na zalost ima svega 5 ili mozda malo vise igara koje su izbacene za ovaj sistem..pa zasto je onda poseban? Jednostavno, nije mogao biti razbijen sve ove godine i mislilo se da nema sanse to da se desi, + igre graficki prelepo izgledaju, a Street Fighteri su najbolji do sada, kao i igra Red Planet.

Novi Mame podrzava ovaj sistem, pa skinite nesto za njega.
[Image: 76561198078674713.png]
Reply
#17
Bas sam nedavno igrao po ko zna koji put Cadilac And Dinasour, nego ja koristim MAME32 za emulaciju tih igara i imam problem, neznam kako da stavim Refresh rate na 85 Hz uvek stoji na 60Hz i posle sat vremena igranja oci mi poispadaju i moram da odspavam barem pola sata. Jel MAME 32 to nemze da radi ili igre na podrzavaju veci refresh rate?
Reply
#18
alex83 Wrote:i posle sat vremena igranja oci mi poispadaju i moram da odspavam barem pola sata. Jel MAME 32 to nemze da radi ili igre na podrzavaju veci refresh rate?

kad bi stavio na 85 Hz igra bi radila previse ubrzano, zato mame prilagođava monitor da igra radi normalnom brzinom kako bi trebala radit. ako zelis probat namjesti properties- display/advanced opciju sync to monitor refresh.
oci redovito unistavam svakakvim stvarima (ipak jos uvjek nemam dioptriju Smile)
Tko vrijedi leti
Tko leti vrijedi
Tko ne leti ne vrijedi
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)