Omiljena Manga
#11
@Perin: Hehehe sledeci post od tebe bice: Ja totalno zaboravio na Black Lagoon XD hehe Smile
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply
#12
Berserk, Gantz verovatno ce da bude i Claymore, ali jos nisam poceo da cita... Smile
[Image: Code_Geass___C_C_by_Alan0605.png?t=1263603582]
Reply
#13
1. Berserk
2. Claymore
3. Uzumaki
[Image: FalAh1M.png]
Reply
#14
Koliko vidim, iako nije omlčjeni anime, manga Berserk se kotira visoko kod mnogih na ovom forumu Smile To mi je drago XD Smile
Šta čitati? Hm...možda: http://klub-knjige.blogspot.com/

Reply
#15
(2010-05-09, 12:55)Perin Wrote: Koliko vidim, iako nije omlčjeni anime, manga Berserk se kotira visoko kod mnogih na ovom forumu Smile To mi je drago XD Smile

To nije tacno Berserk je meni jedan od najomiljenijih anime... Smile
[Image: Code_Geass___C_C_by_Alan0605.png?t=1263603582]
Reply
#16
anime bi bio puno bolji da je nastavljen, a ne onako prekinut, zato je manga 100x bolja Wink
[Image: FalAh1M.png]
Reply
#17
S obzirom da samo čitam Naruto mangu onda bi ona trebala i da mi je najbolja Big Grin
Pre jedno godinu dana sam prestao sa čitanjem Berserkera, Gantza i Fairy Taila jer sam čekao da se nakupe brojevi. Mogao bi ovih dana uzeti i pročitati nagomilane brojeve Big Grin
Reply
#18
Big Grin Manga Berserk je, kao što Joko reče, bolja od animea 100 puta (mada je meni i anime najbolji). Priča je odlična, krvava, brutalna....Inače, to je zasad jedina manga koju skupljam u papirnom obliku Smile Imam samo 5 volumena Sad
Šta čitati? Hm...možda: http://klub-knjige.blogspot.com/

Reply
#19
Berserk anime je za nevidjeno cudo propratio mangu doslovno...izuzetak je 2, 3 scene koje imaju dodatno u mangi da nemaju u animi, ali i pored svega kontam da je bolje sto je prekinut tu gde jeste, jer sumnjam da bi mogli da nastave dalje, jer je anime prepun sexa, nasilja, krvi i svih drugih chari zbog kojih obozavam ovu mangu Big Grin

Kad smo vec kod papirnog oblika, sestra mi ide u holandiju kod momka ubrzo, pa mi je ponudila da tamo naruci claymore mangu preko neta pa da mi donese, ali sam ja duduk po tom pitanju pa ne znam gde bi mogao da narucim...jel se neko razume i zna neki sajt sa kojeg bi to mogao da odradim???
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply
#20
Najbolja opcija ti je da naruči preko Amazona Smile Tu deffo neće pogrešiti Smile

P.S. Perin je XD XD
[Image: sig2t.png]
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)