Vas omiljeni Dragonball lik
#41
U bre scrym sto smo postali strogi XD XD
Reply
#42
(2012-07-11, 00:49)scrym5555 Wrote: @meneldor: ako moze da me ne pominjes bio bih ti zahvalan posto ne volim kad vidim da me neko spominje tako.Sledeci put cu pritisnuti report kad to vidim i ako si moderator jer me nekako vredja kad me ti pomenes posto te ni malo ne gotivim odnosno najmanje od svih na forumu. XD Nemoj da se ljutis ovo sam ti rekao iskreno bolje nego da se pravim mutav.

Sam si si kriv sto te spominjem, tj. sluzis kao primjer (los Big Grin ). Da mi je cilj biti drag svima na forumu nebi prihvatio funkciju moderatora, a to sto ti mislis da se mozes izmotavat ovdje nece proc ni tebi niti ikome drugome. Nadam se da su banovi koristili i da si izvukao pouku iz svega toga inace cu te jos dosta vrijedjat tj. spominjat Big Grin.
[Image: forumrulesi.gif]
Reply
#43
Ponasas se ko razmazemo deriste i kukas svaki put kad dobis ban "zasto ja, boze mili, zasto ja", naporan jesi do zla boga, ali ni jedan ban/warn od mene nisi dobio bez razloga. A i ne trebam se opravdavat balavcu koji ne moze shvatiti svoje pogreske...
[Image: forumrulesi.gif]
Reply
#44
Kid buu
Reply
#45

Iako manje više volim sve likove, osim Vegete, ja bi rekao da su mi najomiljeniji Son Goku, Piccolo i Future Trunks iz serije, Beerus iz filmova Smile
Reply
#46
Goku i Janemba usput DB mi je najomiljeniji anime Big Grin
Reply
#47
Piccolo ubedljivo , ali su ga unistili posle, svi treniraju i postaju jaci, a on ostao na istom niovu, to nije bilo okej, zato su me smorili posle da gledam . I generalno te fuzije i to, mi uopste nije leglo ..
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)