Trazi se (misteriozni anime/manga)
Uh ovo je yuri i loli, nije baš moj fah. Samo sam hteo da vidim odakle je hvala. Big Grin
-- bludni tata mata -- 
Reply
Anime - radnja: srednji vjek
Neki ratnik se nađe u pustoši i napadne ga čopor vukova koi on jedva pobije, vukovi su ga toliko izgrizli da od krvarenja i iznemoglosti padne na pod. Dolazi kar s malom obitelji - nisam točno siguran, ali mislim da ga pronađu dvoje dice (braco i seka).
Dalje mislim da su naletili na trgovce robljem jer su svi završili zatvoreni na ulici i s njima je bio zatvoren jedan starac i još ti koji su ih porobili su tražili šefa da ih isplati.
Šef je doša na ulicu pogledati robove kao na izlogu, i sad dolazi druga ličnost koji ga mrzti i nešto mu nadobacuje.
Reply
Zvuči kao Hokuto no Ken 0: Kenshiro Den.
[Image: 12919667-1054652541260501-1842689955405525214-n.jpg]
Reply
To je taj anime!! Big Grin Fala puno Kiba!!! Thumbs up!
Reply
mene ljudi zanima gde mogu naci blade 2011 prevode a da rade skidao sam sa sajtova drugih nije to to
Reply
(2020-08-09, 01:30)dracula97 Wrote: mene ljudi zanima gde mogu naci blade 2011 prevode  a da rade skidao sam sa sajtova drugih nije to to

Imaš ovde prevode, pa skini: https://www.anime-overdose.com/titlovi/blade-451.html
To ti je iz 2011-te.

Evo ti i stream, ako ne želiš skidati: https://www.anime-overdose.com/streaming/blade-451.html
Samo za stream izaberi mp4upload kao server u mirrorace-u i ima da ti radi.
Reply
Takvom pitanju bas i nije mesto u ovoj temi, ali dobro sad, ubuduce malo obrati paznju gde postujes.
A ako je dotican naslov zaista moguce naci i medju titlovima i medju striming linkovima, onda pokusaj da koristis pretragu sajta (ne foruma) Undecided
---------------------

Glava AO porodice  Whistling
Reply
Trazim anime o smrti djevojke koju nikako da oproste. Shinto nije isto kao hriscanstvo. Smrt se dogodila 2007. godine usled nepromisljene veze. Jednostavno neznanja. Proces klifoticnog vracanja limba je samo malim djelom vezan za fakultet. Jednostavno prolazak kroz limbo se nastavlja u njenom rodnom kraju redosledom od trenutka smrti do rodjenja. Da li je sve oprosteno, pa to je suvisno pitati. Duh ima svoje vremensko ogranicenje nakon cega napusta tijelo. Ako ove informacije nisu dovoljne nema tog boga koji ce mi pomoci da nadjem ovaj anime.
Reply
(2022-04-02, 15:42)Gaara1 Wrote: Trazim anime o smrti djevojke koju nikako da oproste. Shinto nije isto kao hriscanstvo. Smrt se dogodila 2007. godine usled nepromisljene veze. Jednostavno neznanja. Proces klifoticnog vracanja limba je samo malim djelom vezan za fakultet. Jednostavno prolazak kroz limbo se nastavlja u njenom rodnom kraju redosledom od trenutka smrti do rodjenja. Da li je sve oprosteno, pa to je suvisno pitati. Duh ima svoje vremensko ogranicenje nakon cega napusta tijelo. Ako ove informacije nisu dovoljne nema tog boga koji ce mi pomoci da nadjem ovaj anime.
ja niti nez što sam pročitao hahah
Reply
Je l' treba da ti pojasnim?
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)