Trazi se (misteriozni anime/manga)
#11
Gde da nadjem neki sajt koji prikazuje kada koji anime izlazi?
Kao sto ima za serije ovo:
http://www.tvdown.co.cc/index.php
Reply
#12
Ovo je must site za anime: http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?typ...o.filter=1

Big Grin
[Image: forumrulesi.gif]
Reply
#13
Ovo je vise obavestenje nego pretraga...
Da li neko zna da li ce Hunter X Hunter da pravi jos sezona ili su zavrsili...?
[Image: Code_Geass___C_C_by_Alan0605.png?t=1263603582]
Reply
#14
Da i mene zanima za HxH. Vidim da manga ide. Znaci ima 62 regularne epke i 3 OVA-e koje prate rednju mange. Da li je josh neshto izaslo mozda zna li neko?
[Image: 317bpjd.png]
Reply
#15
Da i nismo gledali glavnu borbu... Onaj klovan i onaj vodja pauka... Zaboravio sam im imena...
[Image: Code_Geass___C_C_by_Alan0605.png?t=1263603582]
Reply
#16
e da vas pitam dali neko zna za ovaj anime (ako je anime nisam siguran)bio je na kanalu d dali odavno mislim da je bila srpska sinhronizacija radnja se desava delom pod vodom tacnije u podmornici ina kopnu borba oko nekog broda ili tako necega i ima dosta borbi sa podmornicama


----
Ova tema postoji za takva pitanja, gledaj ubuduce malo
Pegla
Reply
#17
Ovako... Anime - dugometražni - sastoji se iz više manjih segmenata od kojih se sklapa priča. Dakle pratite jednog lika pet minuta, pa ide završna špica, pa pratite drugog lika 5 minuta, pa opet završna špica i tako do kraja. Silne završne špice malo ubijaju tempo, ali priča je delovala dosta zanimljivo. Glavna tema je bila opsada nekog grada ili nešto tako.

Inače, film se davao na Mangadromu daleke 2006. (ako me sećanje ne vara), i iz nekog čudnog razloga su ga prekinuli na pola i pustili Digital Monster X-Evolution (što je zapravo bio jedan od dugometr. Digimona XD)
Reply
#18
to pitanje je najbolje da postavis Vortodoxu, koji se sigurno seca sta je pustao na mangadromu koje god godine da je bio Big Grin
Reply
#19
Mada cisto sumnjam da ces da ga uhvatis nisam ga video 100god...

Sve u svemu da li neko zna za jos neki PSIHO anime... Kad kazem psiho mislim na potrebu za mnogo razmisljanja... Tip kao Death note, Code Geass ili One outs...?
[Image: Code_Geass___C_C_by_Alan0605.png?t=1263603582]
Reply
#20
Gde mogu naći tog Vortodoxa? Cool
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)