Trigun....
#1
[Image: 20310.jpg]

Quote:Trigun takes place in the distant future on a deserted planet. Vash the Stampede is a gunfighter with a legend so ruthless that he has a $$60,000,000,000 bounty on his head. Entire towns are evacuated upon hearing rumors of his arrival. However, the real Vash the Stampede is not the same man that rumor portrays him to be. The enigmatic and conflicted lead character in Trigun is actually more heroic in nature, and at times a complete and utter idiot.

Godina: 1998
Epizoda: 26

Prevod možete da skinete ovde:
http://www.anime-overdose.com/titlovi/trigun-78.html

Odgledao sam jos odavno ovu seriju i ono sta da kazem. Na pocetku je zanimljiva, na sredini nije jasna, a na kraju ni sam ne znas sta gledas. Sve je pocelo kao dobra komedija, a kako je vreme proticalo, serija se pretvarala u sve ozbiljnije stivo. Na kraju mogu samo da kazem da sam je upamtio kao osrednju seriju, ali verujem da kada bih je opet odgledao mozda bi mi i bila bolja, posto nisam bas do kraja sve stvari shatio kako treba.
[Image: 76561198078674713.png]
Reply
#2
ja sam stigo do 8 epizode Smile i do sada je gotiva Toungue
---------------------

Glava AO porodice  Whistling
Reply
#3
Hah, Trigun je jedno od najboljih anime ostvarenja ikada...Goku, ni garant nisi skontao dobro anime, cim ti je ostao u pamcenju kao osrednje ostvarenje...pogledaj ga ponovo Wink
Reply
#4
Izgleda da cu morati, iskreno, kao sto sam rekao mozda je i moja greska samo naivno shvatanje na pocetku. Komedija je bila moja prva pomisao, ali na kraju krajeva covek ukapira da nije tako.
[Image: 76561198078674713.png]
Reply
#5
Tako nekako...m videcesh, ja sam ga odgledao 3 puta, i svaki put sam se iznenadio koliko su dobro odradili anime, i kako su uspeli toliko moralnih poruka viskog kalibra da spakuju u jedan "crtani film"...not for children...
Reply
#6
i ja sam ga gledala ,mada na zalost ne sve epizode.Jako mi svidao Big Grin
Ima puno humora ,sto posebno cenim, i stvarno te natera da razmislis o nekim stvarima
Reply
#7
Trigun je odlican anime polgedao sam ga minimun 5-6 puta na A+ i josh nekoliko puta na PC , to mi jedan od omiljenih animea volim da su polako prelazili iz jednog zanra u drugi . Pocetak je jako smeshan i covek je ubedjen da gleda komediju ali se radnja polako menja i ceo anime prelazi u jednu zanimljivi akciju . Anime je pun moralnih poruka koji animeu daju josh vec vecu vrednost . Preporuka svakome...
njiff
Reply
#8
pazi, posle svih ovih pozitivnih kritika, totalno mi je drago sto sam uzeo da ga prevodim Big Grin
---------------------

Glava AO porodice  Whistling
Reply
#9
haha, Pegla je nash heroj XD
Reply
#10
Jedva cekam srpski prevod , izgleda da cu morati josh jednom pogledati anime
njiff
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)