Bakuman
#21
heh Y3llah kontam.. al ispalo je da Niizuma uopšte ne parira L-kun-u Toungue mangake su baš pročitali misli čitalaca i nisu pravili skoro ništa slično sa DN da ne bi smorili!~

a Moguće je da će i napraviti mangu sa naslovom Bakuman...bilo bi vrlo zanimljivo videti kojeg bi žanra bila i sigurno bi i pokazali na šta se odnosi sam naziv prave mange.. mada ne verujem da bi bio neki 'dark gambling' naslov kako kaže pulzarokkit..Sad al bilo bi dobro!XD
jedva čekam novi ch!
*Музыка-зеркало твоей душы, инструмент-это ты.*without YAOI there's NO LIFE!~Thumbs up! [Image: 6518203afa11.gif] [Image: SamuraiSx.gif]
ne volim gluposti online, ali ovo je dobro, ko zeli da zaradjuje online ovo odmah! - potvrdjeno 100% Anime http://samuraisx.stiforphr.com/ ---> za info pitajte u PM Anime ~
Reply
#22
81
posle gomilu proba izgleda da ce sledece biti nesto stvarno dobro ili mora da se desi neko cudo da bi ostali u jumpu Big Grin
barem ce sledecu mangu crtati samostalno, bez spoljasnjih uticaja kao ove sada
...All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die....
[Image: promo_sig07.png]
Reply
#23
Hahahaha! Kad sam pročitala, moja prva reakcija je bila "WTF?! Treba da pišu Naruta?!" XD Mada su autori izabrali da pomenu One Piece. Pft... <.<
Sve u svemu, nisam očeklvala ovakav preokret. Smile

Živo me interesuje šta će napisati sledeće...
Reply
#24
82
cini mi se da jako odugovlace sa ovim sta ce biti nova prica...
...All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die....
[Image: promo_sig07.png]
Reply
#25
Mhm. Rolleyes
Ne treba vam humor. Treba vam ozbiljan humor. Šta je sledeće? Ne treba vam komplikovan zaplet. Treba vam dvostruki zaplet. Ili tako nešto... XD

Doduše, kad god pročitam 60 poglavlja odjednom, sve nakon toga mi deluja kao odugovlačenje. Anime
Reply
#26
Je li čitao neko 83?
Meni je bio simpatičan, mada je bilo žešće cupkanje u mestu. Jedino me razočaralo to što je Šuđin iz čista mira rekao "Hajde da ga pratimo." bez nekog uverljivog razloga... priča je nekako delovala samo kao izgovor za ono što će se desiti kasnije.
Reply
#27
citao sam ja nego sam zaboravio naravn oda postujem Toungue
najbolji deo je bio u kaficu kada se ova nabacuje, ahaha

inace stvarno vise preterali su sa razvlacenjem
...All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die....
[Image: promo_sig07.png]
Reply
#28
Dvoje ljudi koji čitaju ovu mangu (ne računajući mene) i jednog od njih banujete... Rolleyes E, koje sam sreće...

Ako nekog interesuje, bio je kul chapter. Baš se lepo nadovezao na sve ono što se desilo do sada. Mada i dalje tvrdim da je ono "stalkovanje" delovalo usiljeno. Toungue
Reply
#29
Slažem se za stalkovanje. Nego, baš sam se smorio čekajući ova dva zadnja čaptera. Uglavnom su ih izbacivali četvrtkom, a sad su (ako ne grešim) okasnili već za ceo čapter jer je prošlog četvrtka trebao da izađe 86ti. Da li je grupa kriva pošto vidim da su im prioritet bleach, naruto i one piece ili je možda bio neka jednonedeljna pauza u izlaženju mange (mada sumnjam)?

I jel zna neko gde bih mogao da nađem raw bakumana?
Reply
#30
Pa one nedelje kad je Shonen Jump bio na pauzi zbog praznika, nije izašao ni Bakuman. Jedino mi to pada na pamet... Ovako mi se čini da je sve u redu. Smile Pogotovo što su i MangaStream i SleepyFans poslednje preveli 85-icu.

p.s. Sad sam htela da predložim raw-paradise.com i saznam da sajt više ne postoji... Sad
Reply




Users browsing this thread: 2 Guest(s)