Bakuman
#51
Meni je bas zanimljiva bila ova prva epizoda. Smile Prikazano je par interesantnih novih likova. Medjutim, zao mi je sto su im promenili Editora, but what can you do. :/
[Image: 2.png]
Reply
#52
To je bilo prikazano jos u zadnjoj epizodi prve sezone... Tad mi je bilo zao, ali mi se sad svidja lik... Smile
[Image: Code_Geass___C_C_by_Alan0605.png?t=1263603582]
Reply
#53
Da malo ozivim ovu temu, konacno pogledao danas poslednju epizodu trece sezone, I am so proud of myself, gledao sam je raw Anime Ne znam koliko je pratio mangu,nisam je citao, ali od samog pocetka do kraja u sve tri sezona, svaka epizoda mi je bila zanimljiva i ni u jednom trenutku mi nije bio dosadan, izdvojio bih mozda poslednjih 10ak minuta poslednje epizode u kojem je malo bilo onog tipicnog japanese romance razvlacenja, ali to je bilo i za ocekivati, u sustini nemam neke preterane zamerke, sto se mene tice 9/10, par jos sitnica je falilo da bude cista 10ka, ali definitivno jaka 9ka Smile Definitivno najbolji naslov kada se radi o samoj manga/anime industriji i svakodnevnici manga autora...
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply
#54
^Sad uzmi i gledaj moe verziju Bakumana aka Mangirl XD
[Image: 76561198041329936.png]
Reply
#55
Joj, Mangirl je tako lošeee.

Zadnjih par epizode su sadržale previše romantike, not like it. But, jako dobar anime, bez obzira na to. Uživao sam u svakoj epizodi i niti jedna nije uzalud potraćena. Isto kao i Eleran, ja mu dajem 9. Možda i je za 10, ali 9 mi u ovom slučaju izgleda kao najbolji izbor.
Reply
#56
Jedan od najboljih animea ikada , dosta slici death notu jer su mangu pisali iste osobe koje su pisali death note. Sve je super ( animacija ,prica ,likovi ). Iz tog animea sam naucio da pisanje mange moze biti pretjeran rad , i jos sam naucio da svaki mangaka ima svoga editora . Sve tri sezone su izvrsne i zato im dajem ocjenu 10
Reply
#57
Odgledao sam prvu sezonu i bas je dobra. Zanimljivo je bilo gledati kako rade i kako napreduju, meni nije bilo bas poznato kako se radi pa sam nesto i naucio. Brzo sam odgledao celu prvu sezonu, teralo me da vidim sa kojom ce mangom doci do serijalizacije. Gledajuci anime dobio sam zelju da odradim mangu, ali posto se ovde to ne isplati i posto ne mogu da se takmicim sa drugim autorima odustao sam. XD Iz onog sto sam video mislim da je zanimljivije raditi sa nekim a ima i manje posla. XD
Reply
#58

odgledao sam čitav anime i preodličan je. I opet sam sumnjaso u ohbu i obatu ko sa death noteom da nece biti interesantan. Evo drugi put su me oduševili i jedva čekam njihovu treću kolaboraciju ako ikad bude Thumbs up!
Reply
#59
Ja sam odgledao sam prvu sezonu ali nisam ostale pa me zanima ima li negdje prevod i ako nema hoce li se prevoditi posto mi je bas bas zanimljiv anime Big Grin
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)