Bakuman
#41
Yup link je obrisan a na Baka Updates nema informacije da se chapter pojavio...tako da za sada jos nema novog Bakumana Wink

Ps Znajuci Manga Stream ima oni da otezu Bakumana mozda ga vise nece ni prevoditi...i to bas kad sam ja planirao da (ponovo) pocnem citati XD
inace proveren sajt...

http://www.mangafox.com/
Reply
#42
Evo ovde ima najnoviji chapterAnime
[Image: Dragon_quest_logo.png]
Reply
#43
Eh, bezveze. Sad
No dobro, Hitsugaya je spasio dan. Smile

Koga zanima, ovaj link je još uvek ispravan,
Otter 11: http://www.mediafire.com/?js5z1lgoy2y6j1r
Reply
#44
Manga stream napokon ima chaptere 97 i 98. Zakon je i bas mi je zao što PCP nije prava manga.
[Image: Psychedelic_Skull.jpg]
Reply
#45
Počeo sam da čitam ovo kad sam čuo da će biti anime, pre sam samo odugovlačio. Zaista zanimljiva priča, ali sumnjam da će uspeti kao anime.
Reply
#46
Toga je i mene strah. Bakuman je po mom mišljenju više onaj samo manga tip. Ali kako crijeme prolazi i dolaze novi chapteri dobivam i ja više nade da če ispast bolje nego sam ja mislio.
[Image: Psychedelic_Skull.jpg]
Reply
#47
Napokon. PCP je dobio anime ponudu. Sada je jako malo do njihovog vjencanja.
[Image: Psychedelic_Skull.jpg]
Reply
#48
Očekujem novi, kratki razdor između Takagija i Mašira sad ako uzme Takagi da radi i sa drugima.

Da li mislite da će poraditi paralelno na nekoj drugoj mangi više prilagođenoj za anime ili će biti nešto od onih ponuda za anime? Pošto su dobili dve ponude, verovatno će biti fora koji studio da izaberu, a i onaj urednik im garant neće još neko vreme reći ništa.

Sve u svemu, mislim da će bakuman uskoro da se završi pošto sad počinje 25-epizodni anime a očekujem da se završi onako taman da bi anime mogao da bude kompletan (kao npr FMA ili K-ON gde su se i anime i manga završili u isto vreme).
Reply
#49
Intezivno sam pratio i jedva cekam da izadje nova sezona... Ne znam sta vi mislite o Bakuma kao anime, ali se meni bas svidja... Nadam se da ce nastavak da bude dobar kao prvi deo.... Smile
[Image: Code_Geass___C_C_by_Alan0605.png?t=1263603582]
Reply
#50
Druga sezona je pocela... Danas je izasla 1. epizoda... Upravo gledam Smile
[Image: Code_Geass___C_C_by_Alan0605.png?t=1263603582]
Reply




Users browsing this thread: 2 Guest(s)