Summer Wars
#1
[Image: Summer-Wars01.jpg]

Tip: Film
Duzina: 114 minuta


Quote:When timid eleventh-grader and math genius Kenji Koiso is asked by older student and secret crush Natsuki to come with her to her family's Nagano home for a summer job, he agrees without hesitation. Natsuki's family, the Jinnouchi clan, dates back to the Muromachi era (1336 to 1573), and they've all come together to celebrate the 90th birthday of the spunky matriarch of the family, Sakae. That’s when Kenji discovers his "summer job" is to pretend to be Natsuki's fiance and dance with her at the birthday celebration. As Kenji attempts to keep up with Natsuki's act around her family, he receives a strange math problem on his cell phone which, being a math genius, he can't resist solving. As it turns out, the solution to the mysterious equation causes a bizarre parallel world to collide with Earth, and it's up to Kenji and his new fake family to put reality back in order.

Na ovom filmu su radili isti likovi koji su radili i Toki wo Kakeru Shoujo. Nemam reci, film je jednostavno odlican. Meni bolji od vec pomenutog Toki wo Kakeru Shoujo. Animacija je fenomenalna, muzika/glasovi takodje. I naravno, odlicna prica i gomila likova kojima necete ni zapamtiti imena. Spektakularan film, topla preporuka. 9/10
Reply
#2
Odlican film jedan od najboljih anime filmova koje sam gledao...izuztan film definitivno ga treba pogledati Smile
Reply
#3
Ovo nije dobro koliko je dobro!
XD
erupcija emocija dok se gleda, likovi su preslatki, lelujava animacija sve sve sve Anime
:v
Reply
#4
Skinuo sam pa ce pogledam Big Grin
Reply
#5
Hehe odgledah sinoc konacno ovaj anime...zoo apsolutno se slazem sa tobom, zahvaljujuci likovima atmosfera je totalno dinamicna i sve je lelujavo Smile ...da ne pricam koliko sam umirao od smeha odredjenim scenama...jedan dovlaci u kucu super mega giga procesor, sledeca budala dovlaci brod, zatim dzipac i niko ne reaguje na to, svi ono kao u kuci i dalje rade, prave rucak, ono kao opustencija XD kakve kraljevske scene Smile
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply
#6
Čekam prevod i fansub odradu pa ću onda da gledam Smile
Reply
#7
Ne znam zasto, ali ovaj film mi je poznat... Pogledacu ako stignem...
[Image: Code_Geass___C_C_by_Alan0605.png?t=1263603582]
Reply
#8
@alex5ko
A ko to prevodi pa cekas?
Reply
#9
Hehe evo upravo ponovo odgledah ovaj anime, ali ovaj put sa sestrom Smile njoj je isto kul, samo sto nije bas sve mogla da pohvata kad se pricalo o kompovima, programima i slicno...
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply
#10
ili kad baba sve zove fonom Anime
a ta scena kad svako dovlachi po neshto je i za suzu T_T onu radosnicu :v
pri tom aj shto je glavna radnja puna obrta vec i odnosi medju likovima se stalno menjaju, tipa onaj brat fighter? shto sve vreme mislim da je sestra? i da ce se ovaj primiti na nju?
:v
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)