Hajime no Ippo: The Fighting/New Challenger
#11
(2010-02-15, 15:49)Perin Wrote: @Meneldor: Hahaha, ovo poslednje je na moj račun pretpostavljam? Big Grin XD XD A dobro XD XD

Eh sad... Toungue. Samo sam zelio prikazat sto je povrsnost Big Grin

(2010-02-15, 17:08)Frog_Hermit Wrote:
(2010-02-15, 15:00)Meneldor Wrote: @Perin: nije ovo flejm (mozda je). Govoriti o necemu sto nisi gledao da je lose, je slicno kao da kazes za neku osobu koju ne poznajes da glup, jednostavno se zove "povrsnost".
(2010-02-15, 12:35)Meneldor Wrote: @Element: Ne vrijedi se truditi ljudima nesto objasniti ako ne zele to shvatiti Big Grin

a ovo se zove umisljenost, daleko gore od povrsnosti, ti sad tu ides nekog omalovazavat i ponizavat, covjek je lijepo reko "2. Ne dopada mi se." i end of story, a vi ga sad idete navlacit da nabraja dodatne razloge, pogledo je 16 epizoda, ocito je dao animeu sansu, mozda je u krivu i anime bi mu se svidio da je nastavio gledat, ti mu mos rec da je u krivu ili pravu ali na pristojan nacin, nemas sta ti tu koga omalovazavat

osim toga kad se sjetim da si ti bio jedan od prvih sta su rekli "o ukusima se ne raspravlja" a vidi sad, malo dosljednosti nebi bilo lose

Nisam ja nikoga omlazavao, samo sam Elementu dao savjet. Cinjenica je da ga Sagara nije ni pokusao shvatiti vec je rekao da je prica losa, onda da nema kraja...
Nitko nije osporavao pravo na njegovo misljenje, vec smo osporavali na misljenje da sudi o necemu sto nije do kraja pogledao/procitao.

Da li ti mozes reci da je neka knjiga losa, a procitao si samo 5 stranica (knjiga ima barem 100)?

Anime gledam jer su mi zanimljivi, pruzaju dosta informacija o svemu i svacemu, dok npr. zapadnjacki (americki) crtici su retardirano smece bez ikakve poruke i kakve korisne informacije.
[Image: forumrulesi.gif]
Reply
#12
uh prvu sezonu sam odgldao krajem 2007 zajedno sa filmovima koju sam relativno skoro obnovio i mene je kupio od samog starta. jednostvno sve mi je bilo vrhunski od borbi do dešavanja van ringa (pogotovo ona epka sa idolom). jedino što mi je malo smetalo u početku je crtež tj. nosevi likova. takođe muzika je odlična i tačno se zna kad "krene" odrđena tema zna se da se bliži kraj meča. drugu sezonu sam pratio kao ongoing i planiram da je uskoro rekapituliram, tu jejedino razočarenj biloštone izdaše još koju epku.

mangu sam krenuo da čitam od dela gde se prva sezona završava, ali samkasnije pročitao i prvi deo čisto da vidim razlike koje su minimalne.
Reply
#13
Perin: ok, mozda i budem samo da prvo dovrsim ovih par animea sta jos nisam - last exile, berserk...

Meneldor: taj tvoj savjet se ocito odnosi na Sagaru i ti tu u biti kazes da je tvoj i Elementov dojam (jer to je sve sto to je) o tom animeu ispravan a Sagarin nije, i da posto on ne zeli tako lako promjenit svoje misljenje onda on u biti ne zeli shvatit i oko njega se ne vrijedi zamarat o.O'
Sagara je gledo vise nego dovoljno animea da zna kakve voli gledat a kakve ne, sigurno da mu dojam nije potpun ali mozda i da je cijeli anime pogledo mu se nebi svidio, ti to ne mozes znat, dakle ne mozes tvrdit da je anime dobar\zanimljiv jer nije to napisano u kamenu nego ovisi o pojedincu, a to sto si ti napiso to na ovaj nacin... ko da sad on to ne moze procitat, zbilja nije u redu

Quote:Da li ti mozes reci da je neka knjiga losa, a procitao si samo 5 stranica (knjiga ima barem 100)?

ne mogu, ali da ja tebe pitam - dali moras procitat svih ~100 stranica da bi znao da ti se knjiga ne svida?
i sigurno da ako mi se nebi svidjela u prvih 5 stranica nastavio bi citat ali ako mi se nebi svidjela u prvih ~30 stranica bi ljepo isla ča
[Image: XeDUK7e.jpg]
Reply
#14
@Frog:
Da to je nas dojam i imamo pravo na njega i mozemo reci sto god hocemo, jer smo pogledali anime i mozemo slobodno komentirati s drugima koji su ga pogledali imali oni dobro/lose misljenje o njemu. Zdravorazumski je da se ne treba truditi nekog uvjeriti u nesto sto ne zeli prihvatiti (bila to stvar njegovog misljenja, ega i sl.).

Normalno je da cu odustati od knjige ako mi se ne svidi u prvih nekoliko stranica, ali sigurno necu reci da je losa i napisati da prica ne valja i da su likovi losi, vec da mi se ne svidja.

(2010-02-15, 11:37)ElemenT Wrote:
(2010-02-14, 20:56)Sagara Souske Wrote: 2. Ne dopada mi se .

2. to je vec druga stvar, stvar ukusa razumem

Kao sto rekoh vec par puta ovo nitko ne osporava.

(2010-02-15, 13:54)Sagara Souske Wrote: Mozda cu se jednog dana smilovati i nastaviti Ippo. A do tada cu govoriti u crvenom:
This is a bad anime. Toungue

Ovdje je bio sarkastican i sprdao se, te time treba biti spreman da ce dobit par komentara od drugih. Ovdje bi se isto moglao uvaziti njegovo misljenje da je pogledao cijeli anime/procitao mangu.
[Image: forumrulesi.gif]
Reply
#15
Ja sam tek poceo ovo gledat prije 2 tjedna. Meni je ovo predobro Big Grin. Humor je jedna od boljih koj sam vidio u animeu(takamura je legenda),fajtovi su zabavni i nema odugovlacenja u prici kao u drugim animeima. Jedva cekam da dodem do druge sezone Smile
Reply
#16
Evo, zbog vasih komentara i uvreda ja sam resio da nastavim ovo. Stigao sam do 38-e epizode i tek sad ne vidim nista zanimljivo ovde. Naprotiv, svakom epizodom anime postaje smorniji.
Ali 'ajde, kad sam vec stigao na pola, dovrsicu ga, barem for troll purposes.
Reply
#17
Najmanji sam ljubitelj shonena, al' 'ajde... na preporuku sam poceo da gledam anime, i mogu samo reci da me naruto smorio u odnosu na Hajime :nod:
(2010-06-12, 02:04)Sagara Souske Wrote: Evo, zbog vasih komentara i uvreda ja sam resio da nastavim ovo. Stigao sam do 38-e epizode i tek sad ne vidim nista zanimljivo ovde. Naprotiv, svakom epizodom anime postaje smorniji.
Ali 'ajde, kad sam vec stigao na pola, dovrsicu ga, barem for troll purposes.

No offense, al' meni je dosta dobro legao anime, pogotovo mi se svidio jer sam mislio da vise nikada necu pogledati neki shonen naslov Anime. Sto da se radi kad' su ukusi razliciti XD
WoT (The Wheel of Time ) enciklopedija : http://www.encyclopaedia-wot.org/
WoT wiki : http://wot.wikia.com/wiki/A_beginning
[Image: battousai.jpg]
Reply
#18
(2010-06-12, 02:04)Sagara Souske Wrote: Ali 'ajde, kad sam vec stigao na pola, dovrsicu ga, barem for troll purposes.

haha, to isto kada bih uzeo da gledam naruto i bleach da bi mogao da pljujem po njemu. no to se može i bez toga.

mda ne volim box pa ti nije zanimljivo, ne razumeš humor pa ti nije smešno, sve je to ok.
Reply
#19
(2010-06-12, 11:26)Roronoa Zoro Wrote: mda ne volim box pa ti nije zanimljivo, ne razumeš humor pa ti nije smešno, sve je to ok.

Postoje ljudi koji PREZIRE boks, ali su se Ippom odusevili, pa sam rekao "sto da ne, dacu mu sansu". A za humor... Razumem ga, u pocetku sam se smejao ali mi je nakon par epizoda postao repetativan i vise ne vidim niceg smesnog.
A i nacin na koji "boksuju" mi je totalno debilan i nerealan. :/
Reply
#20
anime and reality, that's fun
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)