Gundam...
#11
Quote:Da pocetak Destiny-ja mi je bio los zbog Kire ali zato kraj je odlican kad je odlucio ponovo da se bori i kad je dobio pred kraj novog Gundama Strike Freedom

Ima dosta stvari koje se ponavljaju cesto u Destiny kad Kira uvek stigne u poslednji cas da spase situacujy, obavezno mora neko blizak da pogine ( npr Stela )

A Shin je lik koji mi se uopste ne svidja, skroz mi je antipatican tesko da moze da se kaze da je poztiviac..
[Image: ruforumvh6.jpg]
Reply
#12
Antropos Wrote:
Quote:Da pocetak Destiny-ja mi je bio los zbog Kire ali zato kraj je odlican kad je odlucio ponovo da se bori i kad je dobio pred kraj novog Gundama Strike Freedom

Ima dosta stvari koje se ponavljaju cesto u Destiny kad Kira uvek stigne u poslednji cas da spase situacujy, obavezno mora neko blizak da pogine ( npr Stela )

A Shin je lik koji mi se uopste ne svidja, skroz mi je antipatican tesko da moze da se kaze da je poztiviac..
Ni meni se Shin nije dopao...cudak...dok u seed-u mi se dopala Flley i ako je bila zla mada mozda i nije bila,devojka stvarno imala uvrnut um
Reply
#13
Foste Wrote:Legendarno stvarno.Jeino sto se moze u MECHA zanru porediti s njim je Neon Genesis Evangelion

U biti su Gundam Seed i NGE dosta slicni.
Moram priznat da su Seed i Destiny dosta dobri, prica, animacije, sve 5 Toungue. Istina da Destiny nije bas ko seed, dosta je tematike iskoristeno iz seed-a. No jedino sto mi je malo glupo sto su mogli barem jos u Destiny ubaciti epizodu gdje se objasni kraj, a ne snimiti 5 dodataka i svaki nesto drugo prikaze, ali ajd odlucili su napraviti destiny film koji ce objasniti sto se bas na kraju dogodi Big Grin
[Image: forumrulesi.gif]
Reply
#14
Dajte ljudi nemojte uporedjivati Neon Genesis i Gundam, nema smisla.Meni se najvise svidja Gundam Wing ovi noviji su pravljeni za decu bas se vidi.
We lost the values but we kept the weed!
Reply
#15
lucifer Wrote:Dajte ljudi nemojte uporedjivati Neon Genesis i Gundam, nema smisla.Meni se najvise svidja Gundam Wing ovi noviji su pravljeni za decu bas se vidi.

Onaj koji nije nasao nista slicno u gundam seed-u i nge-u ocito nije shvatio niti jedan od tih anime-a ili mu je cilj samo gledati rakete, lasere, itd.

A kad smo kod toga sto je za djecu sto nije, sumnjam da 70% djece uopce ne moze shvatiti poantu prica Seed-a i Destiny-a.

Wing nisam jos gledao tako da njega necu komentirati.
[Image: forumrulesi.gif]
Reply
#16
Ma nemoj, a jesi li pogledao Neon genesis?!I sta je famozna poenta u SEED-u moc drugarstva i zlocesni cika kom je isprasena guza, a onaj destiny nisam mogao pogledati vise od deset epizoda pripala mi je muka od onog glupavog sklapanja robota svaki put kad ga lansiraju iz broda a tek da ne spominjem super oruzija koja vade iz dzepa uvek u zadnji cas!Jedina dobra stvar u SEED-u je raznovrsnost sredina(svemir, pustinja...) u kojima se odigrava.Neznam da li si primetio da su GUNDAM-i idealni za proizvodnju figurica za decu ustvari imam utisak da je crtano po uzoru na akcione figurice sto je jos vise izrazeno u DESTINY-ju.
We lost the values but we kept the weed!
Reply
#17
Vidim da imas drugacije poglede na anime opcenito od mene, ali nemam namjeru uvjeravati te u nesto drugo, tj. neda mi se drugima solit pamet.

A sto se tice Wing-a, ne znam, ali jedva sam progutao prvih 5 epizoda, jednostavno je dosadan...
[Image: forumrulesi.gif]
Reply
#18
Na primer?
We lost the values but we kept the weed!
Reply
#19
Nemam namjeru se s nikime prepucavat, svatko ima pravo na svoje stavove i razmisljanja, a ako ti je do flejmanja reci pa cemo to rjesiti na pm da druge ne opterecujemo.

Isprika ostalima na OT-u.
[Image: forumrulesi.gif]
Reply
#20
Sorry malo sam i ja preterao znam da buknem za sitnice.
We lost the values but we kept the weed!
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)