Dante's Inferno (2010)
#21
(2010-05-12, 19:17)alex5ko Wrote: Još je u Avatar temi dokazano da nemaš svoje JA nego samo izigravaš papagaja tako da... odakle si odradio ovaj copy/paste? XD

No, no. Ja sam film gledao i ispljuvao jos pre nego sto sam procitao da treba da lici na Bozanstvenu komediju i da su ga radili razni animatori. Jedino sto sam znao je da predstavlja reklamu za igru. I istina je da se likovi nisu pretrgli pri placanju japanskim animatorima, a takodje je istina da je(sada sledi najbitniji deo) anime namenjen gejmerima(upravo tako) a ne onima koji gledaju anime jer mu fali sve sto bi jedan akcioni anime morao da ima. Razvojni tim je ulozio mnogo truda u reklamiranje igre(cak je organizovao laznu demonstraciju jer je igra o paklu), ali ovde je ipak omanuo. Posto imam samo PC, nisam igrao igru, ali sam procitao da je igra fail.... na nesrecu mnogih koji su se u nju nadali...
Reply
#22
Još jedan copy/paste... Sad
Reply
#23
(2010-05-12, 21:54)alex5ko Wrote: Još jedan copy/paste... Sad

Sad ti tako pricas samo zato sto ne shvatas da decko od 14 godina moze biti genije Smile
Bez zezanja, ja sam covek koji gine za originalnost i sigurno ne bi kopirao nekoga. Sto se anime tice, ne mozes da kazes da nisam u pravu. Da, da....
Reply
#24
@Alex: jaooo koji sprd XD XD Sram te bilo Anime XD

@Nikola: mislin da si podcjenija poantu ovog animea... Anime Možda se od igrice očekuje da bude tabačina i da bude krvi i tako to... Al svako ko je pročita Pakao, mislin da je bija spreman da očekuje nekakvu psihodeliju, a ne akciju, jer nje praktički niti nema... Tako da... Mislin da si sa krivog gledišta promatra anime. A meni je i drago šta nije original... jer danas je teško biti skroz originalan... Jer da su uzeli ime Pakao i napravili nešto originalno, to nebi bilo to... :/ A ako si od pakla očekiva nešto originalno... Hm... ne znan šta da ti kažen... Možda san jednostavno precjenija tvoj *Q, oprosti Sad Sad
[Image: hao-1.jpg]
Reply
#25
Ni ja nisam ocekivao tabacinu, ali nisam ocekivao ni da ce prica biti lose napisana. Ideja je ok, ali ti ljudi jednostavno nisu poradili na scenariju. Jednostavno su omanuli.
Reply
#26
Za knjigu si prvi put čuo tek kada si video anime opise negde... I sada ti analiziraš nešto, upoređuješ... Ti si da prostiš na izrazu debil ako misliš da ovi tvoji postovi piju vodu kod ostalih na forumu. Iz aviona se vidi da imaš 2 stila pisanja. Jedan dečji kada nešto u kratko komentarišeš i onda ovo kopiraš od negde ili ti mama/tata, stariji brat/sestra napišu. Mada ko zna možda imaš dvojnu ličnost. A to da si genije pričaj negde drugde pošto realno vidi se da nemaš tri čuke o životu ni svetu oko sebe...
Reply
#27
(2010-05-12, 22:06)alex5ko Wrote: Za knjigu si prvi put čuo tek kada si video anime opise negde... I sada ti analiziraš nešto, upoređuješ... Ti si da prostiš na izrazu debil ako misliš da ovi tvoji postovi piju vodu kod ostalih na forumu. Iz aviona se vidi da imaš 2 stila pisanja. Jedan dečji kada nešto u kratko komentarišeš i onda ovo kopiraš od negde ili ti mama/tata, stariji brat/sestra napišu. Mada ko zna možda imaš dvojnu ličnost. A to da si genije pričaj negde drugde pošto realno vidi se da nemaš tri čuke o životu ni svetu oko sebe...

LOL, radio sam test intaligencije pre dve godine i imao 118 bodova.
A sto se tvoje teoriije tice, necu da se trudim da te ubedjujem u suprotno jer ja znam i svi koji me dobro poznaju znaju, da ja NIKAD, ali NIKAD nikog ne kopiram jeeeer.... znas zasto? Zato sto me j***** boli uvce sta bilo ko misli o meni. I zasto bi se ja ovde pravio pametan ako me zabole za vvasa misljenja o meni? Da bi se dokazao dostojan foruma ili vas??
Jer pazi, ja sam rekao sta mi se ne dopada u filmu i tu je zapravo kraj. Nisam kao neki da kazem "ovo je budj" i ne obrazlozim zasto!
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)